Fake Numara Nasıl Yapılır?

fake numaraBu yazımızda sizlere, her zamankinden ilginç bir bilginin aktarımını gerçekleştireceğiz… Hatırlarsanız, bundan kısa zaman öncesine kadar, gizli numaralardan gelen çağrıların bizi rahatsız edebilmesi durumu söz konusu idi; ama sonrasında bu rahatsızlıktan kurtulmanın yolunu bulduk… Şimdi eğer gizli numaradan arayan taraf isek, karşıdaki kişiye, gizlice ya da fake şekillerde ulaşmanın farklı yollarını arar olduk… Bunun için fake numara yöntemini rahatlıkla kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? Fake numara nedir, fake numara nasıl yapılır, fake numara alma şekilleri nelerdir gibi soruların yanıtlarını, yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz…

Fake Numara Nedir?

Aslında fake hesapları bizler Facebook – Twitter’den biliriz; gerçek olmayan, sahte hesaplardır… Fake numara da, gerçek olmayan, sahte numaradır… Bu numaralarla birilerini arayamayız belki, ama telefon numarası olmadan kayıt yaptıramayacağımız WhatsApp, Skype… gibi uygulamalar için, aldığımız fake numaraları, belirtilen sürelerde rahatlıkla kullanabiliriz. Farz edin ki bir kişi ile iletişim kurmak istiyorsunuz; ama sizi numaranızdan tanımasını istemiyorsunuz… İşte fake numara bunun için gereklidir…

Fake Numara Nasıl Yapılır?

Fake numara almak için farklı siteler bulunmaktadır ve bu siteleri belirtilen sürelerde ücretsiz kullanabilirsiniz… Örneğin:

WhatsApp’ın Püf Noktaları

■ iPlum: iPlum, size bir ABD numarası verir. Bu numara ile, sınırsız kayıt yaptırabilirsiniz ve tamamen ücretsizdir. Bununla birlikte, multimedya alışverişi, mesajlaşma, uygulama içi arama için iPlum oldukça idealdir.

■ Virtual SIM: Ücretsiz olarak dört gün boyunca kullanabileceğiniz Virtual SIM, WhatsApp için fake numara almanızı sağlayacaktır.

Wi Fi Direct Nasıl Kullanılır?

■ Talk 2: WhatsApp, İnstagram, Twitter, Facebook gibi hesaplarınızın doğrulamasını rahatlıkla, Talk 2 sayesinde gerçekleştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.