FastestWeb Browser İle İnternet Hızını arttırma Mümkün

Bu yazımızda sizlere, internet hızını arttırma; ve internet hızını yükseltme gibi işlemleri yapmanıza gerek kalmadan, tarayıcı hızlandırma uygulamasından bahsedeceğiz… Aklınız karıştı değil mi? İnternet hızını arttırma, ya da internet hızını yükseltme yok, sadece tarayıcı hızlandırma var… Bu basit yöntemle, internet üzerinde, şu anki hızınızın on katı daha hızlı bir şekilde sörf yapabilmeniz mümkün… Tarayıcı hızlandırma işlemini sadece Chrome, ve Firefox üzerinde uygulayabiliyorsunuz. Tarayıcı hızlandırma işlemini sizin için FastestWeb Browser isimli bir küçük eklenti gerçekleştiriyor.

İnternet hızını arttırma, ya da internet hızını yükseltme gibi işlemleri gerçekleştirmek için hiç bir masraf yapmanıza gerek kalmadan, tarayıcı hızlandırma amaçlı bir kaç tıklama ile yükleyebileceğiniz FastestWeb Browser, Firefox; ve Chrome’de, sizin ziyaret etmemiş olmanıza rağmen, sayfalarınız açılıyor. Siz bunu FastestWeb Browser ile göremiyorsunuz, ancak, bir zaman gelip de o sayfaları açmak istediğinizde, tarayıcı hızlandırma uygulaması olan FastestWeb Browser, sizin için, daha önce açılmış olan sayfaları kullanıma sunuyor…
FastestWeb Browser’in bir Wikipedia çalıştırıcısı olduğunu da unutmamanız gerekiyor. FastestWeb Browser sayesinde, içerisinde dolaştığınız internet sitesinin önemli kelimeleri FastestWeb Browser tarafından bağlantılanıyor; ve sizi istediğiniz takdirde, WikiPedia’da, o kelime için yazılmış olan makalelere götürerek, istediğiniz kelime hakkında bilgi sahibi olmanızı olanaklı hale getiriyor…
FastestWeb Browser ile tarayıcı hızlandırma işlemini, internet hızını arttırma, ve internet hızını yükseltme gibi gereksinimlere ihtiyaç duyup, herhangi bir masrafa girmeden gerçekleştirebilmeniz mümkün. Denemenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

“FastestWeb Browser İle İnternet Hızını arttırma Mümkün” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.