Firefox 14 Hazır Firefox 14 İndirilmeyi Bekliyor

İnternet tarayıcılarının bazıları oldukça popüler. Bu popüler tarayıcılar arasında en bilinenlerden bir tanesi de Firefox, ve Firefox 14 download etmek, ve Firefox 14 indirmek artık mümkün. Kimileriniz Firefox 14 download etmek için zaten bugüne kadar sabırsızlıkla beklemişti, kimileriniz Firefox 14 indirmeden önce, ne gibi değişikliklerin bulunduğunu öğrenmek istiyor, kimilerinizin ise istediği tek şey, Firefox download etmek yerine, Firefox 14’te ne gibi değişiklikler olduğunu öğrenmek, ve Firefox 14’e uzaktan bakmak… Bu yazımızda sizlere Firefox 14 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız…

Firefox 14’te, siz adres satırına adres yazarken, Firefox’un bu adresi otomatik olarak tamamlama özelliği mevcut, Firefox 14 ayrıca, OS X Lion’a tam ekran desteği de sağlıyor. Bunun yanında Firefox 14, HTTPS bağlantısı kullanılarak Google aramaları yapılabiliyor. Peki ya Firefox 14 indirir, ya da Firefox 14 download ederseniz, daha farklı ne gibi değişikliklerle karşılaşacaksınız?
Firefox 14 indirdiğiniz takdirde, Firefox 14’te, eklentilere tıklayarak, onları etkinleştirebileceğinizi de göreceksiniz, ve geliştiricilere yönelik değişiklikler, güvenlik nedeniyle meydana gelen bir takım onarımlar, ve gelişmiş site kimlik yöneticileri, Firefox 14 ile birlikte, Mozila kullanıcılarına sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.