Flört Uygulaması OneHour

flört uygulamasıİnternetteki arkadaşlık sitelerinin sonrasında şimdilerde akıllı telefonlarda kullanılan flört uygulamaları gündemde… Yazımız içerisinde sizlere, iOS; ve Android cihazlarda kullanabileceğiniz bir flört uygulaması olan OneHour ile ilgili bilgilerden söz edeceğiz. OneHour ile, istediğiniz kişiyle 1 saat sohbet edip, mesajlaşabilme şansınız var. Peki nedir bu OneHour?

Android, ve iOS için hazırlanmış olan flört uygulamalarından bir tanesi olan OneHour, sizinle aynı mekanda bulunan; sonrasında da size 5 kilometreye kadar uzaklıkta bulunan kişilerin listesini size, mesafe sıralamasına göre sunar. Siz de aynı şekilde, kişiler tarafından görüntülenirsiniz. Eğer sizin beğendiğiniz kişi de sizi beğenirse, bu durumda, ikinizin kullanabileceği 1 saatlik bir anlık mesajlaşma ortamı açılır.

Flört uygulaması OneHour’da, kullanıma, o anda çekeceğiniz bir selfie ile başlamanız gerekir. Daha önceden çekilmiş olan fotoğraflarla OneHour’u kullanamazsınız. Ve, selfieniz dışında, adınız, ya da telefonunuz kimseye verilmemektedir; bu sayede güvenliğinizi korumuş olursunuz. Bir selfie ile, sadece bir kişi ile sohbet edebilme olanağı bulursunuz. Sonrasında, uygulamayı kullanmak için yeni bir selfie çekmeniz gerekecektir.

Size verilen 1 saatlik süre içerisinde, OneHour’da, karşılıklı birbirinizi tanımanız, gerekli bilgileri paylaşmanız gerekmektedir. Aksi halde, ikinizin de yeniden selfie çekmesi, birbirini beğenmesi, ve yeni bir anlık mesajlaşma ortamı yaratması gerekecektir. Pek çok flört uygulaması içerisinden OneHour’un, kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edildiğini de belirtmeden geçmemeliyiz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.