Furby Uygulaması Ne İşe Yarar? Furby Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Furby karakterleriBu yazımızda sizlere Furby uygulaması ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Furby uygulaması ile ilgili problemler yaşıyor, ya da Furby uygulaması kullanım detayları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden Furby uygulaması hakkında bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:

Furby uygulaması Furby’i etkilemiyorsa, bu noktada, Furby uygulaması nasıl kullanılır sorusunun yanıtlarına bakmamız gerekmektedir. Telefon, ya da tabletinize yüklediğiniz uygulamayı Furby için kullanacağınızda, her şeyin öncesinde telefon, ya da tabletinizin sesini sonuna kadar açmalısınız. Ardından Furby’i düz bir yere koymalı, cihazınızın mikrofon kısmını ise, Furby’e olabildiğince yakın tutmalısınız. Uygulamanın Furby üzerinde daha etkili olması için, Furby uygulaması haricinde çalışan diğer uygulamaları kapatmanız gerektiğini de unutmamalısınız.
Türkçe Furby uygulamasını nerelerde bulabilirsiniz? iOS 4.2.1; ve üzeri işletim sistemine sahip, iPad, iPhone, iPod Touch cihazınız ile birlikte, Android işletim sistemi bulunan cihazlarınızda da Türkçe Furby uygulamasını bulabilirsiniz. Türkçe Furby uygulaması ücretsizdir.
Furby uygulaması ne işe yarar? Furby’nizle daha keyifli zaman geçirmek için Furby uygulamasını kullanabilirsiniz. Mutfakta yemek hazırlayarak Furby’e yedirebilir, Furby’ceyi Türkçe’ye çevirebilirsiniz. Bunun yanında, Furby’nize müzik dinleterek dans etmesini, şarkı söylemesini sağlayabilir; hatta Furby’nize koyunları dahi saydırabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

“Furby Uygulaması Ne İşe Yarar? Furby Uygulaması Nasıl Kullanılır?” için 4 yorum

  1. benim bilgisayarim Toshiba ve ben azeriyim. azeribaycanda furby var mi. varsa onu ismini soylediyim bilgisayardan yedire ve yikaya bilir miyim???

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.