Gmail Hesabına Geemail’den Çevrimdışı Ulaşım İmkanı

Bizler, bilgisayarlarımızın başında olmadığımız zamanlarda, bizlere gelen mesajları E-mail yolu ile alırken; bizi online göremeyen arkadaşlarımız da yine bizimle olan iletişimlerini E-mail yolu ile kuruyorlar. Bu nedenle de E-mail kullanıcı sayısı oldukça fazladır. Her bilgisayar ve internet kullanıcısının en az bir E-mail hesabı olduğunu da söyleyebiliriz. Geçmişten günümüze en çok kullanılan E-mail hesaplarının başında ise Gmail gelmektedir. Hotmail ile birlikte kullanılan E-mail hesabından farklı olarak Gmail, daha hızlı ve daha sorunsuz E-mail kullanma özelliğini, E-mail kullanıcılarına sunmaktadır.

Peki siz, Gmail hesabınıza, çevrimdışı erişim sağlamak da ister misiniz? Şöyle düşünün: internet erişiminiz olmadığı halde, Gmail hesabına ulaşarak, size gelen mailleri okuyabilecek; ve size gelen maillere cevap yazarak, gönderebileceksiniz. Bunun nasıl olacağını merak ediyorsanız hemen açıklayalım:
Adoba Air ile çalışan Geemail’den bahsedeceğiz sizlere. Öncelikle belirtmeliyiz ki, gerek arayüzü ile; ve gerekse de özellikleri ile Gmaile çok benzeyen Geemail, internete bağlı olmadığınız zamanlarda dahi, Gmail hesabındaki maillerinizi okumanızı sağlıyor; ve bununla birlikte, okuduğunuz maillerinize cevap yazmanıza da olanak tanıyor. Sonrasında, çevrimiçi olduğunuzda ise, cevaplamış olduğunuz maillerinizi, sizin adınıza, istediğiniz kişiye gönderiyor.
Geemail ile, Gmail hesabına çevrimdışı ulaşım sağlamak için yapmanız gereken şey ise oldukça basit: Geemail sitesine girerek Bedava indirme butonuna tıklayıp programı indiriyorsunuz. Uygulamayı çalıştırdığınızda, Gmail hesabındaki giriş sayfasına benzer bir giriş sayfası çıkıyor karşınıza; ve bu giriş sayfasında, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz gerekiyor. Geemailden giriş yaptıktan sonra Gmail hesabınıza çevrimdışı ulaşım sağlama şansınız doğmuş oluyor.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.