Hootsuite Nedir?

Hootsuite özellikleriGünümüzde çok sayıda sosyal medya sitesi bulunmaktadır. Tüm bunları tek elden yönetmek hepimizin en büyük hayali olsa gerek. Kısa bir süre öncesine kadar hayal olan bu durum artık hootsuite ile mümkün olmaktadır. Peki, hootsuit nedir? Hootsuit, tüm sosyal medya uygulamalarını pratik bir şekilde tek bir yerden yönetebilmek için geliştirilmiş bir uygulamadır. Yazımızın devamında hootsuite özellikleri ve hootsuite nasıl kullanılır gibi konulara dair detaylı açıklamalar bulabileceksiniz.

Hootsuite uygulaması tüm sosyal medya hesaplarının tek noktadan yönetilerek otomatik ve planlı paylaşımlar yapılmasını sağlamaktadır. Örneğin kişi günün herhangi bir saatinde bir ileti paylaşmak isterse bunu hootsuite üzerinden girer ve ayarlamış olduğu saat geldiğinde kendisi otomatik olarak yayınlanır. Bu harika uygulamanın tüm özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Hootsuite Özellikleri:
* Tüm sosyal ağların tek bir alandan yönetilebilmesi,
* Zamanlama özelliğini kullanarak otomatik paylaşım yapabilme,
* Paylaşımların en çok hangi saatlerde görüntülenip beğenildiğini raporlayabilme,
* URL kısaltma özelliği sayesinde özellikle Twitter da daha rahat kullanım imkanı,
* Farklı alanlarda kolaylıkla kullanılabilme gibi özelliklere sahiptir.

Yukarıda bahsedilen hootsuite özelliklerinin kullanılabilmesi için cihazlarda yüklü olması gerekir. Hem masaüstü bilgisayarlarda hem de akıllı cihazlarda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Gelelim hootsuite nasıl kullanılır sorusunun cevabına. Bu uygulamayı kullanabilmek için web üzerinden ya da uygulama üzerinden giriş yapmak gerekir. Giriş yaptıktan sonra yönetilmek istenilen hesaplar eklenerek rahatlıkla kullanılabilir.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.