İnternette El Falı Nasıl Bakılır?

internette-el-fali-nasil-bakilirBir önceki yazımızda sizlere, Binnaz Abla‘da baktırmış olduğum kahve falından söz etmiştim. Hazır başlamışken bu yazımda da, el falı deneyimimi anlatmak istedim… Çünkü biz kadınlar falın her türlüsünden medet umuyoruz… Zaten 300 kredim vardı; ve bunun 200’ünü kahve falında kullanmıştım, kalan 100 kredi ile ne yapabilirim diye bakarken, el falı baktırmak için 75 kredinin yeterli olduğunu gördüm, hemen yorumculardan birini seçtim…

İnternette El Falı Nasıl Bakılır?

Günümüzde artık herkesin bir akıllı telefonu olduğu için, Binnaz Abla el falını, en kolay şekilde akıllı telefonunuzdan yoruımlatabileceğinizi düşünüyorum. Bu anlamda ilk yapmanız gereken, akıllı telefon, ya da tabletinize Binnaz Abla uygulamasını yüklemek, ve ardından, 75 kredi satın almanız gerekiyor. Sonrasında ise, El falı yorumu için bir yorumcu seçmelisiniz.

İnternette Kahve Falı Nasıl Bakılır?

Yorumcunuzu seçtikten sonra iki adet el fotoğrafı çekmeniz gerekecek. Ben sağ elimi, önce diklemesine, sonrasında da enlemesine olacak şekilde fotoğraflayıp yükledim… Ardından isim soy isim, mail adresi, meslek, şehir, yaş, medeni hal; ve cinsiyet bilgilerinizi doğru şekilde girmeniz gerekiyor. Sonrasında ise, el falı yorumunda özellikle neyi merak ettiğinizi Binnaz Abla’da bulunan, seçmiş olduğunuz yorumcuya sormalısınız.

Ve tüm bu adımları başarılı şekilde gerçekleştirmenizin sonrasında yapmanız gereken, el falınızı, yorumlatmak üzere, yorumcuya göndermek… Kısa zaman içerisinde yanıtınızı alacaksınızdır. Ne demişler, neyse haliniz o çıksın falınız… Güzel yorumlar…

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.