İnternetten Radyo Dinlemek İçin Öneriler

Bu yazımızda sizlere, internetten radyo dinlemek ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. İnternetten radyo dinlemek aslında hiç de zor değil. Hele bir de bilgisayar başındaysanız bu iş sizin için çok daha kolay… Ama, telefon kullanıcıları, ve tablet bilgisayar kullanıcıları için de internetten radyo dinlemek gibi bir durum söz konusu… Bu yazımızda sizlere, bunun nasıl gerçekleşeceğini anlatmaya çalışacağız:

Öncelikle, internetten radyo dinlemek için, oluşturulmuş olan masaüstü radyo dinleme programını sizlere önerebiliriz. Bilgisayarınızı her açtığınızda, hiç bir internet sitesine girmeden, hiç bir arama yapmadan, bilgisayarınızdaki herhangi bir dosyayı açarmışçasına masaüstü radyo dinleme programını kullanarak, hemen internetten radyo dinlemek sizin için mümkün. Bunun için gerekli masaüstü radyo dinleme programını indirmek için TIKLAYIN..

İnternetten radyo dinlemek Tunein Radio ile de mümkün. Tunein Radio için de hem bilgisayar, hem akıllı telefon; hem de tablet bilgisayar kullanımı gerçekleştirilebilir. Tunein Radio’yi Google Play’den de indirebilirsiniz. Normalde ücretsiz sürümü bulunan Tunein Radio’nun 1$ ücretli olanını tercih ederseniz, internetten radyo dinlemek keyfini yaşarken kayıt bile yapabilirsiniz. İnternetten radyo dinlemek için, istediğiniz kanalın adını yazarak; ya da müzik türüne göre aramalar da gerçekleştirebilirsiniz…TIKLAYIN

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

“İnternetten Radyo Dinlemek İçin Öneriler” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.