iPad Office Programını Bekleyenlere Müjde!

iPad Office programıBu yazımızda sizlere iPad Office ile ilgili bilgilerden söz ederek, iPad Office programı hakkında bilgi sahibi olmanızı olanaklı hale getireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Pek çok kişinin iPad Office programlarını merakla ve sabırsızlıkla beklediğini biliyor; ve hiç zaman kaybetmeden iPad Office hakkındaki bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlıyoruz…

iPad Office programlarının hazırlanması, Microsoft tarafından çok geciktirilmiş olsa da, bekleyişin 27 Mart 2014’te gerçekleştirilecek olan Microsoft etkinliğinde son bulacağının tahmin edildiğini belirtmemiz gerekmektedir.
iPhone Office programına benzeyeceği tahmin edilen iPad Office programının, iPhone Office’den daha zengin özelliklere sahip olacağının tahmin edildiğini belirtmemiz gerekmektedir. iPad Office programını çalıştırmak için, Office 365 üyeliğinin alınma zorunluluğunun bulunacağını da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.