iTunes Store Açamıyorum iTunes Store Nasıl Bağlanılır?

iOS 7 şarj sorunuiOS 7 kullanmanızın sonrasında iTunes Store neden bağlanamıyorum, ya da iTunes Store neden açamıyorum diyorsanız, iTunes Store nasıl bağlanılır sorusunun yanıtlarını sizlere yazımız içerisinde aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz iTunes Store bağlanamıyorum; ya da iTunes Store açamıyorum probleminin çözümüne iTunes Store nasıl bağlanılır sorusunun yanıtlarından bahsedelim:

iTunes Store açamıyorum diyenler, iTunes Store nasıl bağlanılır sorusunun yanıtını sizlere şu şekilde aktarmamız gerekmektedir: İlk olarak iki sefer Ana Ekran tuşuna basmalı:, ve bu şekilde Görev Yöneticisi’ni çalıştırmalısınız. Burada yapılması gereken uygulama, iTunes Store’u kapatmak. Daha sonra Ana Ekran’a geri dönerek Müzik Uygulaması’nı çalıştırmalı, ve burada, sol üst kısımda bulunan Mağaza butonuna tıklamalısınız. iTunes Store bağlanamıyorum diyenlerin, bu işlemi gerçekleştirdiklerinde iTunes Store ile ilgili herhangi bir problem yaşamayacaklarını belirtmemiz gerekmektedir.
iOS 7 kullanıyorum, ama iTunes Store açamıyorum diyenler arasında siz de yer alıyorsanız, iTunes Store nasıl bağlanılır sorusunun yanıtı olan bu uygulamayı denemenizi öneriyoruz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.