Kies İle Android Nasıl Güncellenir?

untitled_60Bu yazımızda sizlere, Kies ile Android nasıl güncellenir, ve Kies ile Android güncellemesi nasıl yapılır şeklindeki soruların yanıtları arasında yer alan Kies ile Android güncellemesinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Kies ile Android nasıl güncellenir, ya da Kies ile Android güncellemesi nasıl yapılır diyorsanız, zaman kaybetmeden Kies ile Android güncellemesini anlatmaya başlayalım:

İlk olarak Samsung internet sitesine girerek, Samsung Kies’i aratın, ve bilgisayarınızın işletim sistemine uygun olan sürümü bilgisayarınıza yükleyin. Sonrasında Samsung cihazınızı veri kablosu aracılığı ile bilgisayarınıza bağlayın, sonrasında da biraz önce indirmiş olduğunuz Kies’i çalıştırın. Kies’in cihazınızı tanımasının sonrasında, eğer yeni bir güncelleme mevcut ise, Yeni Firmware Mevcut uyarısını ekranda görürsünüz.
Burada Firmware Güncelle kısmını seçmeli, sonrasında sizinle ilgili olan yeri işaretleyerek Yükseltmeye Başla kısmına tıklamalısınız. Bunun ardından yükseltme, ve güncelleme işlemi gerçekleşecektir. İşlemin tamamlanmasından sonra ise yükseltme işlemini gerçekleştireceğiniz cihazınız yeniden başlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.