Line Ne İşe Yarar? Line Hakkında Bilgi

Line ne işe yararBu yazımızda sizlere Line hakkında bilgiler vererek, Line nedir, ve Line ne işe yarar sorularının yanıtları ile birlikte, Line nasıl indirilir sorusunun yanıtlarını da aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Line hakkında bilgi edinmek, ve neden Line kullanımı gerçekleştirmeniz gerektiğini bilmek istiyorsanız; hiç zaman kaybetmeden Line hakkında bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Line nedir? Bir ücretsiz mesajlaşma programı olan Line ile, gerek, işletim sistemi fark etmeksizin akıllı telefonunuzdan, gerek bilgisayarınızdan, kısacası internetinizin bulunduğu her yerden, arkadaşlarınızla birebir mesajlaşabilir, isterseniz grup sohbetleri edebilir, isterseniz de sesli, ya da görüntülü konuşmaları gerçekleştirebilirsiniz. Ve en güzel yanı da, tüm bunları ücretsiz olarak yapabiliyor olmanız… İnternet erişim ücretini saymazsak tabi…
Line hakkında bilgilerimizi sizlere anlatmaya devam ederken, arkadaşlarınıza, ücretsiz olarak, video, resim… gibi dosyaları da gönderebileceğinizi belirtmeyi unutmamalıyız. Kısacası, sadece internetinizin olması halinde, dakika, ya da SMS hakkınız bulunmasa dahi, Line sayesinde, ücretsiz olarak, bir telefondan beklediğiniz tüm gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz.
Line ne işe yarar sorusunun yanıtlarının aktarılmasından sonra, Line nasıl indirilir sorusunun yanıtını bilmek isteyebilirsiniz. Bunun için, Windows Phone, Android, iPhone, BlackBerry, Nokia Asha, ya da Firefox işletim sistemine sahip bir akıllı telefon, ya da tablet, veya, Windows 7, Windows 8; ya da Mac işletim sistemine sahip olan bir bilgisayara sahip olmanız yeterli. Cihazınızın uygulama mağazalarına girerek, Line indirme işlemini bu şekilde gerçekleştirebilir; sonrasında da Line’in tüm avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

“Line Ne İşe Yarar? Line Hakkında Bilgi” için 14 yorum

  1. tek bir yönden iyi olmamıs son görünme tarihi yok oda ayarlanırsa mükemmel ötesi u durum yüzünden silen arkadaşlarım var çünkü okunup okunmadığı anlaşılmıyo rica edersem buda düzelttilsin..

  2. Ben merak ettigim icin ilk defe line indirdim ama piwman oldum. Cunku benim rehberimde benim numarami bilmemesini istediyim kiwiler var benim numaram onlarda yok. Ben line acar acmaz bana yazdilar. O nasil oluyor anlamadim. Benim numarami gordurmi demek?

  3. Nokia asha 302 mesaj geldiyinde ben onun ekrana cikmasini istemiyorum bunun karwisin ala bilirmiyim acaba. Yani yalniz line kendim girdiyimde mesajlari goreyim ekrana cikmasin

    1. Facebook sayfamızı beğenip takipte kalırsan, konu hakkında araştırma yaparak bilgi paylaşımında bulunabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.