Line Ücretsiz Konuşma Ve Line Sesli Arama Nasıl Yapılır?

Line sesli arama nasıl yapılırBu yazımızda sizlere, Line sesli arama, ve Line ücretsiz konuşma ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Line sesli arama, ve Line ücretsiz konuşma olanaklarından yararlanmak istiyorsanız, gelin zaman kaybetmeden, Line sesli arama nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını birlikte gözden geçirelim:

Line sesli arama nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını vermeden önce şu detayı belirtmemiz gerekiyor ki, Line sesli arama, ve Line ücretsiz konuşmada, sadece telefondan telefona, ya da tabletten telefona, veya telefondan tablete arama yapmak durumunda değilsiniz. Bilgisayar, ve MAC’larla da Line ücretsiz konuşma olanağını test edebilirsiniz. Bu detayı sizlerle paylaşmamızın sonrasında, artık Line sesli arama nasıl yapılır sorusunun yanıtını almaya başlayabiliriz:
Line sesli arama nasıl yapılır? Line ücretsiz konuşma için öncelikli olarak cihazınızda, ve karşı tarafın cihazında Line’nin yüklü olması gerekmektedir. Ardından, arkadaş listesi içerisinden istenilen arkadaşın adına tıklanır; ve Ücretsiz Arama yazan yere tıklanır. İsterseniz, Görüntülü yazan yere de tıklayabilirsiniz.
Line sesli arama nasıl yapılır sorusunun yanıtları arasında yer alan bir diğer detay, diyelim ki arkadaşınızla mesajlaşıyorsunuz Line üzerinden, ve dolayısı ile arkadaş listesinde değil de direk arkadaşınızın sayfasındasınız. Bu durumda yapmanız gereken işlem: mesaj ekranının sağ üst kısmında yer alan küçük ok işaretine tıklamak. Karşınıza gelen seçenekler arasından, Ücretsiz arama, ya da Görüntülü kısmına tıklayarak da arkadaşınıza ulaşabilirsiniz.
Line ücretsiz konuşma için, Line sesli aramayı tercih ettiniz, ancak sonrasında görüntülü konuşmak istediniz. Bu durumda aramayı sonlandırmanıza gerek yok. Sadece, ekranın alt kısmında yer alan kamera işaretine tıklamanız yeterli. Sonrasında sesli konuşmanız görüntülü konuşma haline gelebilir. Yapılan görüntülü aramaları ise, uygun ortamda bulunmadığınız zamanlarda, alt kısımda yer alan, Sadece Sesli Cevapla kısmına tıklayarak, kamerasız bir şekilde cevaplayabilirsiniz.
Diyelim ki arkadaşınızı, bilgisayar üzerinden arayacaksınız. Bu durumda yapmanız gereken, arkadaşınızın fotoğrafına tıklamak, ya da gelen menü içerisinden telefon işaretine tıklamak; ya da Görüntülü konuşma işaretine tıklamaktır. Veya, arkadaşınızın adına mouse ile sağ tıklayarak da Line sesli arama menüsüne ulaşabilirsiniz. Eğer arkadaşınız ile zaten yazılı sohbet halinde iseniz, arkadaş listesine geri gitmeden, sağ altta yer alan sesli arama; ya da video arama butonlarına tıklayarak da arkadaşınıza sesli arama yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

“Line Ücretsiz Konuşma Ve Line Sesli Arama Nasıl Yapılır?” için 5 yorum

    1. Hayır, internet kotanıza yansıyor sadece görüşme. Wi-Fi ile girerseniz bu da sorun olmaz. Paketinizden MB’larınız düşer ama 3G ile bağlanırsanız.

  1. hocam bu güzel bilgileriniz için çok teşekkür ederiz siteniz ebidunya.com yakından takip ediyorum çok faydalı bilgiler içeriyor.

  2. bir sorum olacak ben line ile görüşme yaptığımda benim sesim karşı tarafa gidiyor ancak karşı tarafın sesini alamıyorum konuyla ilgili destediğinizi rica edrim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.