Office 365 Türkçe Artık Office 365 Türkiye’de

Office 365 nedir diyenler için öncelikle, Microsoft tarafından üretilen Office 365’in, yeni bulut çözümü olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Office 365, Kasım 2011’de deneme sürümü olarak satışa sunulmuştu. Office 365 Türkçe olarak ise, 27 Haziran 2012 tarihinden itibaren Türkiye’de…

Office 365 Türkçe hizmetinden yararlanmak isteyen kurumlar, ve profesyonel kullanıcılar, aylık 7.20 TL Office 365 fiyatı ile, kaynaklarını daha etkin şekilde kullanarak, paradan, ve zamandan tasarruf edebilecekler. Bunun yanında, Office 365 Türkçe hizmetinden yararlanmak isteyen öğrenciler, ve eğitimciler, Office 365 Türkiye uygulamasından ücretsiz olarak yararlanabilecek.
Office 365 Türkçe ile ulaşılabilecek olan bazı uygulamalar: Microsoft Lync Online, Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online… Çalışanlar, bu uygulamaları, ister telefonlarından, ister tablet bilgisayarlarından, isterlerse de bilgisayarlarından görerek, ortak çalışmayı olanaklı hale getirecek, kurumlar ise bu uygulamalarla güvenliklerini arttırma olanağı bulabilecekler.
Office 365 Türkiye hizmetinden yararlanmak için çalışma şeklinizi değiştirmenize gerek yok, çünkü, hepimiz tarafından kullanılmakta olan Microsoft Excel, ve Microsoft Word… gibi bilinen programlar, Office 365 Türkçe’nin temelini oluşturuyor.
Office 365 Türkçe uygulamasından yararlanmak isteyen kurumlara 30 gün deneme süresi veren hizmet, sonrasında da web sitesinden satın alıma olanak tanıyor…

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.