Para Kazandıran Uygulamalar Android

para kazandıran uygulamalar 2016Belki biliyorsunuz, belki de henüz bilgi sahibi değilsiniz, ama telefon, ya da tabletinizi kullanarak para kazandıran uygulamalar sayesinde, aylık bütçenize bir nebze de olsa katkı sağlamanız mümkün. Bu yazımızda sizlere para kazandıran uygulamalar Android’de hangileri, ondan söz edeceğiz. Böylece para kazandıran uygulamalar 2016 yılında sizin de işinize yarayabilecek…

Para Kazandıran Uygulamalar

Wild Wallet: 5.9 MB boyutundaki uygulamayı telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Yapmanız gereken, uygulama içerisinde sunulan videoları izlemek; ve size önerilen oyunları telefonunuza, ya da tabletinize indirmekten ibaret… Siz tüm bunları yaparken, Wild Wallet, sizin hesabınızda para birikmesini sağlar. Eğer bir PayPal hesabınız varsa, biriken paranızı bu hesaba alabilirsiniz; ya da bir hediye kartına dönüştürdüğünüz paranızı Google Play Store, ya da Steam üzerinden kullanabilirsiniz.

GrandFace: Para kazandıran uygulamalar Android listesinde yer alan GrandFace, sizin markalar için kendi yüzünüzü kullanarak videolar çekmenizi, ve platform üzerinden paylaşmanızı istiyor. Uygulamayı Android cihazınıza ücretsiz olarak yükleyebiliyorsunuz, ve uygulamanın 4 MB kadar küçük bir boyutu var. Eğer marka tarafından, çektiğiniz video beğenilirse, o markanın reklam yüzü siz olabiliyorsunuz.

Bounty: Para kazandıran uygulamalar 2016 listesinde yer alan Bounty ile, size verilen görevleri yerine getirmeniz; ve bunun için de sadece telefonunuzu kullanmanız gerekiyor. Uygulamayı telefonunuza ücretsiz indirebiliyorsunuz, ve boyutu 7.6 MB. Size verilen görevlere gelecek olursak: menü fotoğrafları çekebilir, ürün deneyebilir, etrafınızda bulunan gizli müşterileri bulabilirsiniz. Tüm bu görevleri yerine getirerek hesabınızda 30 TL biriktirdiğinizde, paranızı alabilirsiniz.

Whaff Rewards: Ücretsiz olarak Android cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulama, telefonunuzda 12 MB yer kaplar. Yapmanız gereken, uygulama yüklemek, ve oyun oynamaktan ibaret olup, Whaff Reward’ın, Google Play Store üzerindeki en iyi para kazandıran uygulamalardan biri olduğu belirtilmektedir.

YouNow: Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamanın boyutu 36 MB kadar; dolayısı ile size biraz büyük gibi gelebilir… Uygulama ile canlı yayın yapabilmeniz söz konusu, ve bu yayınlardan para kazanmanız mümkün…

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.