Samsung Hub Çalışmıyor

samsung huıb çalışmıyorBu yazımızda sizlere Samsung Hub ile ilgili olarak bilgi verilecektir. Samsung Hub nasıl kullanılır, ve çalışmaması durumunda neler yapılmalıdır gibi soruların cevabını birlikte arayacağız. Öncelikle Samsung Hub’ın ne olduğuna bakalım. Samsung Hub, Samsung firmasının cihazlarıyla entegre şekilde çalışan dijital bir alışveriş mağazasıdır. Bu cihazlardan bazıları,

•Samsung Galaxy S3
•Samsung Galaxy S4
•Samsung Galaxy Note 2
•Samsung Galaxy Note 3

Olarak belirtilebilir. Sunulan bu hizmet ile E-kitap, eğitim içeriği, televizyon, film, müzik ve oyunların yer aldığı eğlenceli bir dünyaya giriş yapmış oluyorsunuz. Peki bu cihazlarda Samsung Hub çalışmıyor ise neler yapmamız gerekir. Öncelikle telefonunuzun Samsung Hub sistemini destekleyip desteklemediğini tespit etmeniz gerekiyor. Bunun için yetkili servisle görüşebilirsiniz. Farklı bir sorun halinde ise Samsung Hub’u kaldırıp yeniden kurulum yapmak en kalıcı çözüm olacaktır.

Bu aşamada Samsung Hub nasıl kaldırılır sorusu karşımıza çıkmaktadır. Bunun için yapmamız gereken işlem, telefonun ayarlar kısmına geçip uygulamalardan uygulamaları yönet kısmına tıklıyoruz. Yeni gelen pencereden tümünü seçip sosyal hub’a girip veriyi sil diyerek kaldırma işlemini yapabiliriz. Bütün bu aşamaları sorunsuz bir şekilde tamamladıysak Samsung Hub’u yeniden kurarak işlemlerimizi tamamlayabiliriz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan bütün sorunlardan kurtulabiliriz. Siz de Samsung Hub ile ilgili olarak sorunlarla karşılaşıyorsanız veya hiç giremiyorsanız öncelikle hesabınız olup olmadığını kontrol edin, hala sorunlar varsa teknik servisle iletişime geçin.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.