Samsung’un Milk Music Uygulaması Google Play Store’de

Milk MusicSamsung, Galaxy cihazları için, Milk Music uygulamasını Google Play üzerinden indirilmeye sunmuş bulunmakta. Milk Music uygulaması sayesinde, 13.000.000 şarkıyı, Samsung Galaxy cihazınız üzerinden dinleyebileceksiniz. Milk Music dahilinde 200 civarında radyo bulunmakta.

Milk Music’i, Google Play Store üzerinden indirerek, dinlemeyi sevdiğiniz müzik türünde yayın yapan ortalama 200 radyo arasından seçeceğiniz herhangi bir tanesini ücretsiz olarak dinleme şansına sahip olabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Milk Music kapsamında, ortalama 13.000.000 radyonun yer aldığını da belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.
iTunes Radio’ya rakip olabilecek nitelikte bir özelliği bulunan Milk Music ile, internete bağlı olabildiğiniz her an, farklı şarkıları, müzik zevkinize göre rahatlıkla dinleyebileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Ancak, Milk Music uygulaması; ve Milk Music indirme şansına sahip olabilmek için, Samsung Galaxy bir cihaza sahip olmanız gerektiğini yeniden hatırlatalım…

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.