Smart Switch Ne İşe Yarar?

smart-switsh-nedirGoogle Play Store üzerinden edinebileceğiniz bazı uygulamalar sayesinde, yeni bir Android akıllı telefon aldığınızda, eski telefonunuzdaki verileri, kayıp yaşamadan yeni cihazınıza aktarabilirsiniz. Samsung da bu nedenle geliştirmiş olduğu Smart Switch isimli uygulama ile kullanıcılarına destek sunmaktadır. Smart Switch nedir, Smart Switch ne işe yarar… gibi soruların yanıtlarını yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabilirsiniz…

Smart Switch Nedir?

Yeni bir akıllı telefon aldığınızda daha çok işe yarayan Smart Switch, yeni cihazınıza, cihaz ayarlarından metin mesajlarına, takvimden fotoğraflara, müziklerden kişilere kadar, pek çok veriyi kolaylıkla aktarabilmeniz konusunda yardımcı olur. Bir Samsung uygulaması olan Smart Switch aynı zamanda, Play Store üzerindeki benzer uygulamalar; ve favori uygulamalarınızı bulmak konusunda da destek sunar.

Smart Switch Nasıl İndirilir?

Bazı akıllı telefonlarda, Smart Switch size zaten yüklü şekli ile ulaşmaktadır. Uygulamanın Samsung cihazınızda var olup olmadığını anlayabilmek için, ilk olarak Ayarlar, sonrasında da Yedekle Ve Sıfırla’ya girip, buradan Smart Switch’i Aç yolunu izlemeniz gerekmektedir. Eğer burada uygulamayı bulamazsanız, Play Store üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz. Aynı uygulamanın PC versiyonunu da bilgisayarınıza yüklemeyi unutmamalısınız…

Smart Switch Ne İşe Yarar?

Bir Android cihazınız varsa Smart Switch‘i, dosyaları cihazdan cihaza kablosuz aktarabilmek adına kullanabilirsiniz. Yeni aldığınız cihaz bir Samsung Galaxy modeli ise, eski Android cihazınızdan Galaxy’e kablolu aktarım gerçekleştirebilirsiniz.

iOS kullanıcısı iseniz, ve Galaxy modeline geçtiyseniz, kablolu aktarım için Smart Switch’i kullanabilirsiniz. iCloud kullanarak içe aktarma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. iTunes kullanarak PC/MAC aktarımı yapabilirsiniz.

Blackberry sahibi iseniz, cihazdan cihaza Smart Switch ile kablosuz aktarım yapabilirsiniz. Galaxy cihazınıza kablolu aktarım yapabilirsiniz.

Windows Phone sahibi iseniz, kablosuz aktarımı cihazdan cihaza gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.