Tango Kapatma Nasıl Yapılır?

tapatalk nedirGünümüzde pek çok uygulama görüntülü konuşma ve mesajlaşma hizmeti sunabilmektedir. Bu uygulamalardan birisi olan Tango, görüntülü ve sesli konuşma aynı zamanda da mesajlaşma hizmeti sunan ücretsiz bir uygulamadır. Android, IOS, Windows Phone ve PC ile uyumlu olan bu uygulama dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Kabaca tango nedir sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Tangonun ne olduğundan bahsettikten sonra daha geniş anlamıyla Tango ne işe yarar biraz da ondan bahsedelim. Tango, yukarıda da bahsettiğimiz gibi ücretsiz bir uygulamadır ve mesajlaşmanın yanı sıra görüntülü konuşma imkanı sunmaktadır. Pek çok platform tarafından desteklenmekle birlikte en çok akıllı cihazlarda kullanılmaktadır. Bilgisayarlar için daha fazla alternatif bulunduğu için pek tercih edilmez. Tangoyu indirip kullanabilmek için akıllı cihaz için uyumlu olan marketten aramak gerekir. Daha sonra indirip kurarak kullanmaya başlanabilir.

Fakat kullanabilmek için mutlaka internet bağlantısı gerekmektedir. Her uygulamada olduğu gibi Tango’da da istenildiği zaman kaldırılması, hatta hesabın tamamen kapatılması mümkün olmaktadır. Peki, Tango kapatma nasıl yapılır? Tango hesabını kapatmak için uygulamanın cihazınızdan kaldırılması yeterli olmayacaktır. Tango hesabının silinebilmesi için Hesap Silme ekranına giderek orada yer alan formu doldurmak gerekir. Telefon numarası kısmına başına +9 ekleyerek 05.. şeklinde devam edecek şekilde doldurmalısınız. Formun diğer kısımlarını da doğru bir şekilde doldurduktan sonra Gönder butonuna basmanız yeterli olacaktır. Yaklaşık 72 saat sonra Tango hesabınız kapanmış olacaktır.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.