Tango Nasıl Kullanılır?

tango nasıl kullanılırGünümüzde iletişim kurabileceğimiz pek çok yol ve programlar bulunmaktadır. Tango da bunlardan birisidir. Peki, tango nedir ve tango nasıl kullanılır? Tango, internet üzerinden anlık sesli ve görüntülü konuşma yapmamıza imkan sağlayan bir programdır. İnternet kullanması sayesinde herhangi bir ekstra ücret ödememize gerek yoktur ve ayrıca mesajlaşma da yapmamıza olanak tanımaktadır.

Ücretsiz olması sayesinde pek çok kimse bilgisayarlarında, tabletlerinde ve çoğunlukla cep telefonlarında tango kullanmayı tercih etmektedir. Şimdi de tango nasıl kullanılır ona bakalım. Öncelikle tango kullanabilmek için cihazımızda yüklü olması gerekir. Android cihazlara Google Play üzerinden, IOS cihazlara App Store üzerinden ve Windows tabanlı bilgisayarlara da tango.me web sitesi üzerinden tango yüklemesi yapılabilir. Tango, yüklendikten sonra rehberde yer alan herkes listeye eklenecektir. Eğer rehberinizde tango kullanan kişiler varsa onlar da otomatik olarak arkadaş listesine eklenecektir. Rehberinizde olup da tango kullanmayan arkadaşlarınıza da davet göndererek onların da tango kullanmasını isteyebilirsiniz. Davet ederken posta veya kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Son derece kullanışlı olan tango uygulamasını artık kullanmak ve cihazınızdan kaldırmak isteyebilirsiniz. Bu durumda uygulama yöneticisi üzerinden bildiğimiz gibi bir kaldırma işlemi yapamıyoruz. Peki, tango nasıl kaldırılır? Uygulamalardan tango yu kaldırdıktan sonra tango nun resmi web sitesi üzerinden tango hesabı silme formunun doldurulması gerekir. Formu açtığınızda İngilizce olarak hazırlanmış olduğunu öreceksiniz. Fakat temel seviyede bir İngilizce bile formu kolaylıkla doldurup göndermenize yeterli olacaktır. Formun gönderilmesinin ardından ortalama 3 gün içerisinde hesap tamamen kaldırılacaktır.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.