Tapatalk Ne İşe Yarar? Tapatalk Nasıl Kullanılır?

Tapatalk nedirBu yazımızda sizlere tapatalk ile ilgili bilgilerden söz ederek, tapatalk nedir, tapatalk ne işe yarar, ve tapatalk nasıl kullanılır şeklindeki soruların yanıtlarını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Siz de tapatalk ismini forum sitelerinde sık sık görüyor; ve tapatalk nedir diye merak ediyorsanız, bakalım tapatalk ne işe yarar, tapatalk nasıl kullanılır?

Tapatalk nedir? Bir mobil uygulama olan tapatalk, forum sitelerinde kolay kullanım, ve gezinti sağlamak üzere hazırlanmış bulunmaktadır. Tapatalk uygulaması sayesinde, aynı anda birden fazla foruma kolay erişim, ve gezinme olanağı bulabileceğiniz gibi, her forum sisteminde tapatalk uygulamasını kullanamayabileceğinizi de belirtmemiz gerekmektedir. Tapatalk uygulamasını kullanabilmeniz için, istediğiniz forum sitesinde tapatalk’ın destekleniyor olması gerekmektedir. Bu durum sizinle değil, forum sitesinin sahibi ile alakalıdır. Tapatalk uygulamasını sitesine entegre etmesi, yani uyumlu hale getirmesi, sonrasında da sizi, tapatalk uygulamasını kullanmaya yönlendirmesi gerekmektedir. Böylelikle, hem Android, hem iOS, hem de Windows Phone işletim sistemine sahip telefon; ve tablet bilgisayarınızda tapatalk’ı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yalnız, Windows Phone için tapatalk Türkçe uygulaması henüz bulunmamaktadır.
Tapatalk nasıl kullanılır? Cihazınızın uygulama mağazasından tapatalk’ı indirerek, sonrasında, inetrnet tarayıcınıza girmek istediğiniz sitenin adresini yazın. Giriş işlemi sırasında size, hangi uygulamayı kullanmak istediğinizi soracak; ve alternatifler arasında tapatalk’ı da önerecektir. Böylelikle, forum sitesi içerisinde, yazıları büyütmeden, rahatlıkla okunabilir halde dolaşabilecek, ve bununla birlikte konulara yorum yaparak, bildirimlerinizi rahatlıkla alabileceksiniz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

“Tapatalk Ne İşe Yarar? Tapatalk Nasıl Kullanılır?” için bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.