Telefon Yöneticisi Ne İşe Yarar?

telefon yöneticisiBu yazımızda sizlere, bilgisayardan telefonu kontrol etme programı; ve bilgisayardan telefon yönetme programı olarak bilinen Telefon Yöneticisi hakkında bilgilerden söz etmeye çalışacağız. Android, ve iOS işletim sistemleri için geliştirilmiş olan Telefon Yöneticisi ile neler yapabileceğinizi merak ediyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizi sizlerle paylaşmaya başlayalım…

Telefon Yöneticisi, Apowersoft firması tarafından geliştirilen, Türkçe dil destekli bir program. Kullanım sırasında ilk olarak telefonunuzu bilgisayarınıza tanıtmanız gerekiyor; sonrasında ise, ister bilgisayarınızdan telefonunuza, isterseniz de telefonunuzdan bilgisayarınıza, mesajlar, kişiler, videolar, müzikler, resimler… dahil, tüm bilgileri aktarabilirsiniz. Bunun için bazı markaların kendilerine ait programları bulunsa da, örneğin bu işlemleri Apple’de yapmak oldukça zor.

iOS; ve Android işletim sistemini kullanan tüm telefon; ve tabletlerin desteklediği bilgisayardan telefonu kontrol etme programı Telefon Yöneticisi ile, telefon ve bilgisayarınızı birbirine bağlayabilmek adına, benzer diğer yazılımlarda olduğu gibi USB kablosu kullanabilirsiniz; ama bunun yanında, kablosuz bağlantı, ya da iki boyutlu koddan da yararlanabilirsiniz. Ancak Samsung Kies, ya da iPhone iTunes için geçerli bu şekilde farklı bağlantı alternatifleri bulunmamaktadırç

Bilgisayardan telefon yönetme programı Telefon Yöneticisi ile, telefon, ya da tabletinizin tüm bilgilerini bilgisayarınıza yedekleyebilir, sonrasında cihazınıza format atabilir, ardından da verileri kayıp yaşamadan geri yükleyebilirsiniz. Pek çok okuyucumuz ROM atılması; ya da formatlanması gereken tablet, ya da telefonlarının şifresini unutmakta, dolayısı ile yedek alamadıkları için veri kaybı yaşadıklarının şikayetini bizlere iletmekte, ve sorunlarını nasıl çözebileceklerini sormaktalar.

Telefon Yöneticisi, başarılı; ve kolay kullanımı ile, cihazların sık sık yedeklenmesini kolaylaştıran bir program olup, bu sayede de hiç bir kayıp yaşamamanızı olanaklı hale getirmektedir. Aynı zamanda, pek çok kullanıcımızın merak ettiği, telefonun ekran görüntüsünü almak konusunda da, bilgisayardan telefonu kontrol etme programı olan Telefon yöneticisinin çok etkili olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Telefon Yöneticisini bilgisayarınıza buradan indirebilirsiniz

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.