Telefondaki Mesajlar Nasıl Yedeklenir Diyenler İçin SMS Backup+

telefondaki mesajları yedeklemeBu yazımızda sizlere, telefondaki mesajlar nasıl yedeklenir, ve telefondaki mesajları nasıl yedeklerim şeklindeki soruların yanıtları arasında yer alan, telefondaki mesajları yedekleme ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de telefondaki mesajlar nasıl yedeklenir, ya da telefondaki mesajları nasıl yedeklerim diyorsanız, zaman kaybetmeden, telefondaki mesajları yedekleme hakkındaki bilgilerin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım…

Eğer telefonunuzun işletim sistemi Android ise; ve siz, telefondaki mesajları nasıl yedeklerim diyorsanız, telefonunuzda bulunan mesajları Gmail hesabınıza aktarabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. Peki bu işlem nasıl yapılır? Telefondaki mesajlar nasıl yedeklenir? İşte telefondaki mesajları yedekleme hakkında bilmeniz gereken detaylar:
İşlemi gerçekleştirmek için ilk olarak SMS Backup+ uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Sonrasında, telefonunuzda bulunan SMS Backup+ uygulamasının Gmail hesabınıza ulaşması için ona izin verebilecek ayarı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bunun ardından, Yedekle butonuna dokunduğunuzda, SMS Beckup+ aracılığı ile mesajlarınız Gmail hesabınıza kaydedilir. Uygulama, mesajlarınızı kendi hafızasında saklamamaktadır. Aklınızda böyle bir tereddütün bulunmasına gerek yoktur.
Uygulama, sizin isteğiniz halinde, MMS yedeklemesi de yapmakta; ya da yapmamaktadır. Aynı zamanda, yine sizin isteğinize bağlı olarak, mesajları okundu olarak işaretler, ya da işaretlemez. Bu ayarları değiştirmek için Gelişmiş Ayarlar kısmına bakmanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.