Tunein Radio Nedir?

tunein Radio nasil kullanilirTelefondan radyo dinlemek ve tabletten radyo dinlemek isteyenler için bu yazımızda Tunein Radio hakkında bilgiler vereceğiz. Tunein Radio nedir, radyolar telefondan radyo dinleme programı Tunein Radyo içerisinde nasıl bulunur ve dinlenir… gibi soruların yanıtlarını yazımızın ilerleyen bölümlerinde bulabileceksiniz.

Tunein Radio Nedir?

Telefondan radyo dinlemek, tabletten radyo dinlemek için kullanılan telefondan radyo dinleme programı Tunein Radio, dünyanın her yerinde bulunan radyoların listelenerek, ücretsiz dinlenebildiği program olarak tanımlanabilmektedir.

Farklı müzik türlerinde, çok sayıda radyoyu bir arada bulabileceğiniz telefondan radyo dinleme programında, kayır olmanız halinde, farklı yerlerden, hesabınıza, takip ettiğiniz radyolara da kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tunein Radio Nasıl Kullanılır?

Android, iOS, Windows Phone… dahil pek çok işletim sisteminde kullanabileceğiniz Tunein Radio’yu, Smart TV’ler üzerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Programı, telefondan radyo dinlemek için indirmek isterseniz, kullanmakta olduğunuz işletim sisteminin uygulama mağazasına gitmeniz, Tunein Radio yazarak, karşınıza çıkan programı indirmeniz ve çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Tunein Radio’da, uygulamayı çalıştırmanızın sonrasında, üst sağ kısımda yer alan arama butonuna tıklayarak, aradığınız radyoyu dinleye bilirisin.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.