Ücretsiz Mesajlaşma Programları Arasında Yer Alan MessageMe’yi Tanıyalım

Bu yazımızda sizlere, çok kısa sürede çok sayıda kullanıcıya ulaşan MessageMe ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Ücretsiz mesajlaşma programları arasına girmiş bulunan MessageMe, Ücretsiz mesajlaşma Android, ve ücretsiz mesajlaşma iOS için kullanılabilir durumda… Peki nedir bu MessageMe? MessageMe’yi, ücretsiz mesajlaşma programları arasında yer alan WhatsApp’a benzetebilmek mümkün…

Ücretsiz mesajlaşma Android için Google Play Store’den, iOS için ise App Store’den MessageMe temin edilebiliyor. MessageMe kayıt işlemi, ücretsiz mesajlaşma programlarını kullanan kişinin Facebook hesabı, ya da e-mail adresi ile gerçekleştirilebiliyor. MessageMe kayıt işleminin gerçekleşmesinden sonra listenize, telefon rehberinizde bulunan, ve MessageMe kullanan herkes otomatik olarak ekleniyor. Sonrasında rehberinizde bulunmayan kişileri PIN kodları ile kaydedebileceğiniz gibi, Facebook arkadaş listesi, ya da e-mail adresinizde kayıtlı bulunan kişileri de MessageMe’ye kaydedebiliyorsunuz.
Ücretsiz mesajlaşma programları iOS üzerinden MessageMe kullanımını gerçekleştirecek olanlar, arkadaşlarına MessageMe aracılığı ile müzik gönderimi gerçekleştirebiliyorlar. Bunun yanında, konum bildirme, ses kaydı, video, ve fotoğraf gönderme, resim çizme… gibi pek çok şey, ücretsiz mesajlaşma programları arasında yer alan MessageMe tarafından, istenilen kişilere gönderilebiliyor.
Ücretsiz mesajlaşma programları arasında yer alan MessageMe’yi, tablet PC’lerinize de kurabiliyor olmanız, WhatsApp’tan farklı olan MessageMe’yi ön plana çıkartıyor. Bunun yanında, MessageMe kısa zamanda çok sayıda kullanıcıya ulaşması dolayısı ile, kısa zamanda gelişme gösterecek gibi görünüyor; desteklerin ardı arkası kesilmiyor. MessageMe’nin WhatsApp’tan farklı olmasının bir diğer yanı ise, daha önce ücretsiz mesajlaşma programları arasında yer alan WhatsApp’ın artık ücretli hale gelmiş olması… MessageMe ile ilgili gelişmeleri, önümüzdeki günlerde gözlemlemeye devam edeceğiz…

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.