Windows 10 Mobile APK Yükleme Özelliği Hakkında Bilgiler

Android APK nasıl yüklenirWindows 10 sürümü ile piyasalara hızlı bir giriş yapan Microsoft, yakın bir zamanda mobil cihazlar için de Windows 10 Mobile işletim sistemini çıkarmaya hazırlanıyor. Bu yeni mobil işletim sistemi için kulislede çok sayıda fısıltılar kulaktan kulağa konuşuluyor. Bu fısıltılardan en çok ses getireni Windows 10 Mobile APK yükleme özelliği ile gelecek oldu. Yani yakında çıkması beklenen Windows 10 mobile işletim sistemine sahip olan cihazlara Android APK uygulamaları yüklenebilecek.

Ceyhun Keklik isimli Türk yazılım geliştirme uzmanı tarafından geliştirilen Android APK dönüştürme programı sayesinde Windows 10’a APK Nasıl Yüklenir sorusu artık cevap buluyor. Geçtiğimiz ayın sonlarına doğru resmen tanıtılan program sayesinde artık beğenilen tüm Android uygulamaları hızlı ve kolay bir şekilde Windows 10 mobile ile uyumlu bir hale getirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Peki, Windows 10 APK Yükleme nasıl yapılıyor?

Windows 10 mobile cihazlara APK yükleyebilmek için öncelikle Ceyhun Keklik tarafından geliştirilmiş olan APK Installer For Windows 10 Mobile yazılımının indirilerek bilgisayarınıza kurmanız gerekmektedir. Klasik Windows programları gibi kurulum yaptıktan sonra dilediğiniz Android APK uygulamalarını Windows 10 mobile için uyumlu bir hale getirebilirsiniz. Yazılım, sonuçta yeni geliştirildiği için yükleme veya dönüştürme esnasında birtakım sorunlar ile karşılaşılması mümkündür. Bu durumda ortaya çıkabilecek sorunlar için ne yazarımız ne de sitemiz sorumluluk kabul etmemektedir. Tüm bunları göz önünde bulundurarak, düşük de olsa hata ile karşılaşma ihtimalini göz önünde bulundurarak bu programı deneyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.