Windows 7 Nasıl Yüklenir?

Bu yazımızda sizlere kısaca, Windows 7 nasıl yüklenir sorusunun yanıtını vermeye çalışacağız. Windows 7’yi bilgisayarınızda kullanmak istiyor, fakat, Windows 7 nasıl yüklenir sorusunun yanıtını bilmiyorsanız, Windows 7 nasıl yüklenir sorusunun yanıtına birlikte göz atalım:

Windows 7 nasıl yüklenir sorusunun yanıtı aslında bir klasik DVD ile gerçekleştirilmektedir. Siz, Windows 7 yüklemeyi DVD üzerinden yapmak istemiyor, ya da yapabilecek şansa sahip değilseniz, Windows 7 yükleme için gerekli diğer bir yöntemden söz edelim:
Optik sürücüsü bulunmayan bir bilgisayar kullanımı gerçekleştiriyorsanız, bu gibi bir durumda, Windows 7 yükleme için DVD’den yararlanamayacaksınız demektir. Peki böyle bir durumda Windows 7 nasıl yüklenir? Windows 7 yükleme için, Windows 7 USB DVD Download Tool kullanabilirsiniz. Windows 7 USB DVD Download Tool bir Windows 7 yükleme programıdır. Windows 7 YSB DVD Download Tool, Windows 7 için gerekli dosyaları bir USB belleğe kopyalamaktadır…

Bir önceki yazımız olan İpad2 Türkiye Fiyatları: İpad2 Fiyat ve Özellikleri başlıklı makalemizde apple, ipad2 ve ipad2 fiyatları hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.