2012 En İyi Tablet PC’lerinden Biri: Kindle Fire HD

Bu yazımızda sizlere 2012 en iyi tablet hangisi sorusunun yanıtları arasında yer alan, 2012 en iyi tablet PC’lerden bir tanesini anlatacağız. Kindle Fire HD, 2012 en iyi tablet PC hangisi sorusunun yanıtları arasında yer alan 2012 en iyi tablet PC’lerden bir tanesi. Kindle Fire Türkiye’de bulunmakla birlikte, Kindle Fire özellikleri hakkında sahip olunması gereken bilgiler yazımızda bulunmaktadır:

Kindle Fire özellikleri arasında ilk olarak 7 inç olan ekranından söz etmemiz gerekmektedr. Kindle Fire özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise, sahip olduğu 512 MB RAM’idir. Kindle Fire HD 8 GB dahili hafızası ile birlikte kullanıcısının eline geçmektedir. Bir adet USB 2.0 girişi bulunan Kindle Fire HD, Android işletim sistemi ile birlikte sunulmaktadır.
Kindle Fire özellikleri arasında, kameradan, speaker, mikrofon, Wi-Fi, ve kart okuyucunun bulunduğundan da söz etmemiz gerekmektedir. Kindle Fire HD ile ilgili pil bilgileri verilmemekle birlikte, işlemci tipi hakkında da bilgi sahibi olunamamaktadır.
2012 en iyi tablet PC ile ilgili fikriniz Kindle Fire HD’den yana ağır basıyorsa; ve Kindle Fire Türkiye için teknoloji marketlerden olumlu sonuç alamaz iseniz, internet üzerinden Kindle Fire HD satışının gerçekleştiğini sizlere belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.