2012 Tabletler Arasına LifeTouch Tablet De Eklendi

Gün geçmiyor ki 2012 tabletler arasına bir yenisi daha eklenmesin… 2012 tabletler arasına yeni eklenen isim ise: Life Touch tablet… LifeTouch tablet, hem tüketiciler, hem de iş amaçlı tablet kullanacak olanlar için farklı şekilde iki model halinde geliştirilmiş durumda. LifeTouch tabletin tanıtımı yapıldı, ancak Japonya için… Ülkemize gelir mi, ya da Avrupa’ya dağıtılır mı, henüz elde bir bilgi yok…

LifeTouch tablet özelliklerine baktığımızda, LifeTouch tabletlerin işlerim sistemi olarak Android 4.0 kullandığını görüyoruz. LifeTouch tablet özelliklerinden bir diğeri de 7.9 milimetrelik kalınlığa sahip. LifeTouch tablet özelliklerine baktığımızda, ağırlıklarının 540 gram olduğunu görüyoruz. LifeTouch tablet özellikleri arasında 10.1 inç ekranları, ve 1200 x 800 olan ekran çözünürlüğünden de söz etmemiz gerekiyor.
LifeTouch tabletler, 2012 tabletler arasında, pil ömürlerinin uzunluğu ile de dikkat çekiyorlar. 13 saat web üzerinde dolaşılmasına izin veren LifeTouch tablet özellikleri arasında, pil ömrünün 10 saat video izlemeye yeteceğinden de bahsetmek gerekiyor. LifeTouch tablet, iki farklı şekilde üretildi, iş için üretilen LifeTouch tablet ile, tüketiciler için üretilen LifeTouch tablet arasındaki farkın güvenlik farkı olduğu belirtiliyor..

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.