Acer İconia Tab A211 Ve Acer İconia Tab A211 Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, Acer İconia Tab A211 ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Acer İconia Tab A211 özelliklerini öğreneceğiniz yazımız içerisinde, Acer İconia Tab A211 nasıl sorusunun yanıtlarına rahatlıkla ulaşabileceksiniz. O halde, Acer İconia Tab A211 tanıtımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Acer İconia Tab A211 özellikleri arasında ilk olarak Acer İconia Tab A211’in ekran boyutundan söz etmemiz gerekecektir, ve 10.1 inç, Acer İconia Tab A211 ekran boyutu olarak karşımıza çıkmaktadır. Acer İconia Tab A211 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay Acer İconia Tab A211’in ağırlığı iken, 710 gram olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bununla birlikte, Acer İconia Tab A211 içerisinde Android 4 işletim sisteminin yüklü olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Nvidia Tegra 3 işlemci kullanan Acer İconia Tab A211 özellikleri arasında yer alan RAM büyüklüğünün de 1 GB olduğunu belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. 16 GB olan dahili hafızanın, MicroSD kart ile arttırılabildiğini belirtmeyi de unutmamalıyız. 3G bağlantı tipini destekleyen Acer İconia Tab A211 özellikleri arasında yer alan bir diğer detayın da kamerası olduğunu belirtmeliyiz. Mikrofonu, speakeri, dokunmatik ekranı, ve GPS’i bulunan Acer İconia Tab A211 özellikleri arasında, kart okuyucunun yer almadığını belirtmeyi de unutmamalıyız…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Acer İconia Tab A211 Ve Acer İconia Tab A211 Özellikleri” için bir yorum

  1. slm lutfen bana yardim edin benim acer tabletim var modeli a211 tablet ve sifremi unutum kirmak istiyorum ama kiramiyorum lutfen yardim edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.