Acer Iconia Tab A501 Özellikleri Ve Acer Iconia Tab A501 İncelemesi

Bu yazımızda sizlere, Turkcell’in, aylık 52 TL’lik taksitlerle sunduğu Acer Iconia Tab A501 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Acer Iconia Tab A501 özellikleri ile birlikte, Acer Iconia Tab A501 incelemesine yazımız içerisinden ulaşabileceksiniz. Bakalım gerçekten Acer Iconia Tab A501 almak ister misiniz?

Acer Iconia Tab A501 özellikleri arasında ilk olarak Acer Iconia Tab A501’in işletim sisteminden söz etmek istiyoruz. Android tarafından, tablet PC’ler için hazırlanmış olan işletim sistemi Honeycomb, yani Android 3.2 işletim sistemi, Acer Iconia Tab A501 içerisinde bulunmaktadır. Acer Iconia Tab A501 incelemesine devam ederken, çoklu dokunmatik ekranın tam kapasitif özelliği ile birlikte, 10.1 inç Acer Iconia Tab A501 tablete sığdığını görüyoruz. HDMI çıkışı da bulunan Acer Iconia Tab A501 içerisindeki tüm görüntülerinizi, HD televizyonunuzda rahat bir şekilde izleme olanağına sahip olabiliyorsunuz.
Acer Iconia Tab A501 incelemesinde karşımıza çıkan bir diğer şey de Acer Iconia Tab A501’in USB girişi… Bu sayede, pek çok cihazı, Acer Iconia Tab A501’e bağlama şansınız ortaya çıkıyor. Bunun yanında, Acer Iconia Tab A501 özellikleri arasına dahil edilebilen Acer Iconia Tab A501 içerisindeki üç oyun ile de keyifli zaman geçirebilmeniz olanaklar dahilinde.
Acer Iconia Tab A501 özellikleri ile sayılabilecek bir diğer şey ise, Tegra 2 çift çekirdekli işlemcisi. Bunun da yanında, Acer Iconia Tab A501 arkasında bulunan 5 MegaPiksel kamera; ve önünde bulunan HD görüntülü kamerayı da unutmamamız gerekiyor.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.