Archos GamePad Özellikleri Ve Archos GamePad Fiyatı İle Archos GamePad Tablet Hakkında Herşey

Archos GamePad TabletBu yazımızda sizlere, oyun tabletleri arasına dahil olan Archos GamePad Tablet ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Oyun tabletleri arasında bir seçim yapmayı düşünüyorsanız, Archos GamePad özellikleri, ve Archos GamePad fiyatı ile ilgili bilgileri yazımız içerisinde bulabilirsiniz:

Oyun tabletleri arasında yerini ilk olarak Avrupa pazarında alan Archos GamePad Tabletin PS Vita’ya benzer olduğunu, ve Amerika’daki oyun tutkunlarının da kullanımına sunulduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Archos GamePad özellikleri arasında yer alan ekran boyutu 7 inç iken, ekran çözünürlüğünün de 1024 x 600 piksel olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Archos GamePad özellikleri arasında yer alan işlemci, ARM Cortex A9 çift çekirdekli işlemcidir, ve oyun tabletleri arasında yer alan Archos GamePad Tableti 1.6 GHz hızında çalıştırır… Archos GamePad özellikleri arasında ayrıca, Mali 400 MP GPU da yer almaktadır. Archos GamePad özellikleri arasında yer alan diğer detay ise, sahip olduğu Android 4.1 işletim sistemi olarak belirtiliyor…
Oyun tabletleri arasında yer alan Archos GamePad Tableti bir el konsolu olarak da düşünmeniz mümkün. Archos GamePad Tabletin ekranı bir oyun kumandasının ortasına yerleştirilmiş durumda, sağında ve de solunda Archos GamePad Tableti çalıştıran 14 adet fiziksel tuş, ve bir de analog bulunuyor. Archos GamePad Tablet için geliştirilen bir yazılım ile birlikte, bulunan fiziksel tuşların, oyunlarda, kullanıcıların isteklerine göre eşleştirilerek çalıştırılması da mümkün.
Oyun tabletleri arasında yer alan Archos GamePad fiyatına bakacak olursak, Amerika Birleşik Devletleri için 190$ civarında. Türk Lirası olarak karşılığı ortalamada 344 TL’ye geliyor. Archos GamePad Tablet Türkiye’de de satışa çıkabilir. Bununla birlikte, Türkiye’de ithal olarak Archos GamePad Tablet getirterek sahip olan kişiler de mevcut. Archos GamePad fiyatının Türkiye için ne olacağı ile ilgili net bir bilgi, henüz elde bulunmuyor…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.