Archos GamePad Ve Archos GamePad Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, Archos GamePad ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Archos GamePad özelliklerini, ve Archos GamePad fiyatını yazımız içerisinde bulabileceğinizi bilmelisiniz. Dilerseniz fazla zaman kaybetmeden Archos GamePad’i tanımaya başlayalım:

Archos GamePad özellikleri arasında yer alan ekran boyutu 7 inç. Archos GamePad özelliklerinden bir diğeri ise ekran çözünürlüğü… Archos GamePad’in ekran çözünürlüğü 1024 x 600 piksel… Archos GamePad özellikleri arasında yer alan bir diğer şey ise, 1 GB RAM’i. 8 GB dahili hafızası bulunan Archos GamePad’in hafızasını arttırabilmeniz mümkün. Çift çekirdekli işlemcinin hızının 1.6 GHz olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Archos GamePad özelliklerine baktığımızda görüyoruz ki, oyun oynamayı sevenler için özel olarak tasarlanmış olan Archos GamePad üzerinde 14 adet tuş bulunuyor, ve siz bu tuşları, oyunlarda, isteğinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Bu nedenle, Archos GamePad, oyun severler için oldukça ideal. Bunun yanında, Archos GamePad işletim sistemi Android 4.1; ve Archos GamePad fiyatının da 150€ olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.