Archos Oyun Tableti: Archos GamePad

Bu yazımızda sizler için, Archos GamePad tanıtımını gerçekleştireceğiz. Archos GamePad ile ilgili olarak, öncelikle şunu belirtmemiz gerekiyor ki: Archos GamePad, Archos tablet PC dünyasında, Archos oyun tableti olarak piyasaya sunulan ilk ürün olma özelliğini taşıyor. İsterseniz Archos GamePad ile ilgili detaylı bilgileri sizlerle, hiç zaman kaybetmeden paylaşmaya başlayalım:

Archos tablet PC dünyasına, Archos oyun tableti ile giren Archos GamePad hakkındaki bilgilerimize, Archos GamePad’in 7 inç olduğu, ve işletim sisteminin de Android 4.0 olarak yüklendiğini belirterek başlamamız gerekmektedir. Archos GamePad ekranının kapasitif dokunmatik ekran olduğunu, ve Archos oyun tableti olarak bilindiğini belirtmekle birlikte, şunu da hatırlatalım ki: Archos tablet PC olarak kullanılacak olan Archos GamePad içerisinde bir de kamera mevcut.
Archos GamePad özelliklerini anlatmaya devam ederken, kullandığı işlemcinin çift çekirdekli olduğunu belirtmeyi ihmal etmemeliyiz. Archos GamePad çıkış tarihinin Ekim 2012 olarak belirlenmesinin yanında şunu da belirtmemiz gerekiyor ki: Archos GamePad fiyatı, tahmin ettiğinizden çok daha uygun olacak. Archos GamePad fiyatının 150 Eurodan daha da az olacağını söylersek, sanırız ne demek istediğimizi daha iyi anlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.