Artes i705 Tablete Format Atma

Artes i705 tablete format atmaTablete format atma, sık sık gereksinim duyulan bir durum olmasına karşın, tablete format atma ile ilgili bilgileri ne yazık ki tam olarak bilemiyoruz. Pek çok tablet markası; ve bunların da birbirlerinden farklı modelleri, düğmeleri bulunduğu için, akılda net bir tablete format atma şekli kalmıyor. Okuyucularımızdan çok sık aldığımız bir soru olan Artes i705 tablete nasıl format atılır sorusunun yanıtını, bu nedenle bu yazımızda sizlerle paylaşmaya çalışacağız…

Tablete Format Atmaya Neden Gerek Duyarız?

Gerek tablet, gerekse de telefonlara format atmanın nedeni yazılımsal problemlerdir. Eğer Gmail şifresini unuttu iseniz, ya da desen – şifre kilidi yanlış girildi ise, tablet kendi kendine kapanıp açılıyorsa, tablette donmalar meydana geliyor, bunların virüslerden kaynaklandığı düşünülüyorsa, tablete format atmaya gereksinim duyulabilir, nitekim problemin çözümü ancak bu şekilde gerçekleşmektedir.

Artes i705 Tablete Nasıl Format Atılır?

Artes i705 tablete format atmak için yapmanız gereken tek şey, cihazınızı öncelikle tam olarak şarj etmek, sonrasında ise, kapalı durumda iken, ses açma tuşu ile birlikte, açma – kapama tuşuna basmaktır. Bu şekilde bir süre beklediğinizde, Artes logosu ekrana gelecektir. Elinizi düpmelerden çekerek, ses açma kapama tuşlarını kullanmak sureti ile, ekrana gelen yönergeleri takip ederek, tabletinize format atma işlemini gerçekleştirebilirsiniz…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Artes i705 Tablete Format Atma” için 2 yorum

 1. ben bu ürünü kesinlikle tavsiye ederim…!!!
  aldığımdan beri iş amaçlı ve kitap okuma amaçlı kullanıyorum 2 sene oldu. her şeyiyle yeterli. özellikle çizim programlarına adaptasyon için tek kelimeyle mükemmel…!!!

  tek sıkıntısı bataryası zayıfladı…!!!
  istanbul teknik servise telefon açtım Adana’ dan, tek isteğim bana recovery modu söylemesi idi…!!!
  ÇOK NAZİKÇE RİCA ETTİM…!!!
  AMA SÖYLEMEDİ…!!!

  AHA BENDE BURAYA YAZIYOM GARDAŞLAR…!!!
  1 – ARTES İ705 RECOVERY MODE İÇİN ÖNCE TABLETİNİZİ KAPATIN
  2 – SONRA POWER + SES KISMA TUŞUNA BASARAK AÇIN
  3 – KARŞINIZA KARNI AÇILMIŞ BİR ANDROİD ROBOTU ÇIKINCA POWER VEYA SES AÇMA TUŞUNA BİR KERE BASIN VE HOOOPP KARŞINIZA RECOVERY MODE…!!!

  masmavi karşınızda duruyor millet…!!!
  artık ses açma ve kısma tuşlarıyla menülerde gezinebilirsiniz, power tuşu ile üzerinde olduğunuz seçimi uygulayabilirsiniz…!!!

  sizden ricam tecrübeli değilseniz sakın bu menüye girmeyin…!!!

  İŞTE SİZLERE 3 ADIMDA RECOVERY MODE MENÜSÜ…!!!
  hayırlı uğurlu olsun…!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.