Asus Fonepad Note FHD6 Ve Asus Fonepad Note FHD6 Özellikleri

Asus Fonepad Note FHD6Bu yazımızda sizlere Asus tablet modelleri arasında yer alan Asus Fonepad Note FHD6 ile ilgili bilgilerden söz ederek Asus Fonepad Note FHD6 özelliklerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer sizin de Asus tablet modelleri ile ilgili bir araştırmanız varsa, gelin Asus Fonepad Note FHD6 hakkındaki bilgileri birlikte gözden geçirelim:

Asus Fonepad Note FHD6 MicroSIM ile çalışmaktadır. 10.3 milimetre inceliği bulunan Asus Fonepad Note FHD6’nın ağırlığı 210 gram olarak belirtilmektedir. Süper IPS ve LCD kapasitif dokunmatik ekran ile birlikte 16 milyon renk desteği, ve Full HD ekran çözünürlüğü sunan Asus Fonepad Note FHD6’nın ekran boyutu 6 inç olarak belirtilmektedir. Asus tablet modelleri arasında tanıttığımız Asus Fonepad Note FHD6, aynı zamanda telefon olarak da kullanılmaktadır.
Asus Fonepad Note FHD6 özellikleri arasında yer alan dahili hafıza, 16 GB; ve 32 GB olarak seçenekli bulunmaktadır. 2 GB RAM de Asus Fonepad Note FHD6 içerisinde yer almaktadır. Bunlara ek olarak Asus Fonepad Note FHD6 içerisinde kullanılabilen MicroSD kart sayesinde hafıza 64 GB daha arttırılabilmektedir. EDGE, GPRS, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth 3.0, USB 2.0, NFC… gibi farklı bağlantı seçenekleri de Asus Fonepad Note FHD6 özellikleri arasında yer almaktadır.
Asus Fonepad Note FHD6 içerisinde bulunan autofocus özellikli dahili kamera 8 MegaPikseldir. Görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamera ise 1.2 MegaPiksel olarak belirtilmektedir. Android 4.2 işletim sistemi ile gelen Asus Fonepad Note FHD6 içerisinde yer alan İntel Atom Z2560 chipseti, ve çift çekirdekli 2 GHz işlemcisinin yanında PowerVR grafik işlemciden de söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir. Siyah, ve beyaz renk seçenekleri bulunan Asus Fonepad Note FHD6 içerisindeki pil Li-Po 3200 mAh iken, 490 saate kadar bu pil ile bekleme yapmak mümkündür. 23 saat kullanım da Asus Fonepad Note FHD6 özellikleri arasında yer almaktadır.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Asus Fonepad Note FHD6 Ve Asus Fonepad Note FHD6 Özellikleri” için bir yorum

  1. Asus fonepad aldım. Önceleri karşılıklı ve görüntülü görüşme
    yapabildigim skype programında karşı tarafa görüntüm artık gitmiyor, servise de gosterdim ama arıza devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.