Asus Memo Pad 7 Ve Asus Memo Pad 7 Özellikleri

Asus Memo Pad 7Bu yazımızda sizlere Asus Memo Pad 7 hakkında bilgiler vererek Asus Memo Pad 7 özelliklerini aktarıp, Asus Memo Pad 7 incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Asus Memo Pad 7 ile ilgili bilgi alarak Asus Memo Pad 7 özelliklerini öğrenmek, ve Asus Memo Pad 7 incelemesini gerçekleştirmek isterseniz, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını sizler için gerçekleştirmeye başlayalım…

SIM kart desteği bulunmayan Asus Memo Pad 7’nin inceliği 9.6 milimetre, ağırlığı ise 295 gramdır. IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Asus Memo Pad 7 özellikleri arasında 16M renk desteği, ve 800 x 1280 piksel ekran çözünürlüğü de yer almaktadır. Asus Memo Pad 7’nin ekran boyutu 7 inç olup, Asus Memo Pad 7 incelemesine göre cihazın ppi değeri 216 olarak belirtilmektedir.
Asus Memo Pad 7 özellikleri arasında yer alan dahili hafıza alternatifleri 16 GB, ve 8 GB olmak kaydı ile iki tanedir. MicroSD kart kullanımı ile bu hafıza 64 GB daha arttırılmaktadır, ve cihaz içerisinde 1 GB RAM de bulunmaktadır. Asus Memo Pad 7 özellikleri arasında yer alan bağlantı alternatifleri: Wi-Fi, Bluetooth 4.0, USB, MicroUSB 2.0 olarak belirtilmektedir. 5 MegaPiksel otomatik odaklanması bulunan dahili kameraya sahip olan Asus Memo Pad 7 özellikleri arasında yer alan görüntülü konuşma için kullanılabilecek olan ön kameranın çözünürlüğü ise 2 MegaPiksel olarak belirtilmektedir.
Android 4.4.2 işletim sistemi ile gelen Asus Memo Pad 7 özellikleri arasında yer alan işlemci İntel Atom Z3745 dört çekirdekli 1.86 GHz’dir. Siyah, beyaz, kırmızı, mavi, ve sarı renk alternatifleri ile sunulan Asus Memo Pad 7’nin pili 9 saat kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.