Asus Memo Pad 8 Ve Asus Memo Pad 8 Özellikleri

Asus Memo Pad 8Bu yazımızda sizlere Asus Memo Pad 8 ile ilgili bilgilerden söz ederek, Asus Memo Pad 8 nasıl sorusunun yanıtları arasında yer alan Asus Memo Pad 8 özelliklerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Asus Memo Pad 8 hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden Asus Memo Pad 8 nasıl sorusunun yanıtı olan Asus Memo Pad 8 özelliklerini gözden geçirmeye başlayalım:

SIM kart desteği bulunmayan Asus Memo Pad 8’in inceliği 10 milimetre, ağırlığı ise 350 gramdır. IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı, ve 16M renk desteği bulunan Asus Memo Pad 8 özellikleri arasında 8 inç ekran boyutu, ve 800 x 1280 piksel ekran çözünürlüğünden de söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir. Bu bilgilere göre Asus Memo Pad 8’in ppi değeri 189 olarak belirtilmektedir.
Asus Memo Pad 8 nasıl diyenler için, cihazın 16 GB dahili hafızasının bulunduğunu; ancak bunun, MicroSD kart ile 64 GB’a kadar daha arttırılabileceğini belirtmeliyiz. 1 GB RAM ile gelen Asus Memo Pad 8 özellikleri arasında Wi-Fi, Bluetooth 3.0, USB, MicroUSB 2.0 şeklinde bağlantı alternatifleri yer almakla birlikte, GPRS; ve EDGE bulunmamaktadır.
5 MegaPiksel dahili kameraya sahip olan Asus Memo Pad 8 ile görüntülü görüşme yapabilmek için kullanılacak olan ön kameranın çözünürlüğü ise 1.2 MegaPiksel şeklindedir. Android 4.2.2 işletim sistemi ile gelen Asus Memo Pad 8’in işlemcisi, dört çekirdekli 1.6 GHz Cortex A9 olup, Li-Po 3950 mAh pil de, Asus Memo Pad 8 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.