ASUS MemoPad HD 7 Özellikleri Ve ASUS MemoPad HD 7 Fiyatı

Asus MemoPad HD 7Bu yazımızda sizlere Asus tablet modelleri arasında yer alan ASUS MemoPad HD 7 ile ilgili bilgiler vererek, ASUS MemoPad HD 7 özellikleri; ve ASUS MemoPad HD 7 fiyatı hakkında bilgi sahibi olacağınızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Asus tablet modelleri arasında yer alan bir arayış içerisinde iseniz, gelin ASUS MemoPad HD 7 özelliklerini birlikte gözden geçirelim:

ASUS MemoPad HD 7, isminden de anlaşılacağı gibi 7 inçtir, ve Android 4.2 işletim sistemi ile elinize ulaşmaktadır. 1 GB RAM; ve 1.2 GHz işlemci ile elinize ulaşacak olan ASUS MemoPad HD 7 özellikleri arasında 16 GB dahili hafızadan da söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir. Peki ya Asus tablet modelleri arasında yer alan ASUS MemoPad HD 7 ile ilgili diğer bilgiler neler?
ARM Cortex A7 işlemci ile donatılan ASUS MemoPad HD 7 özellikleri arasında yer alan ekran çözünürlüğü 1280 x 800 piksel olarak belirtilmektedir. LED Backlit IPS LCD ekranı bulunan ASUS MemoPad HD 7 dokunmatik olarak çalışmaktadır. 16 GB olan dahili hafıza, MicroSD kart ile 32 GB’a kadar arttırılmaktadır. Wi-Fi, Bluetooth 4.0, MicroUSB 2.0; ve GPS ASUS MemoPad HD 7 özellikleri arasında yer alan bağlantı seçenekleri olarak karşımıza çıkmaktadır.
ASUS MemoPad HD 7 özellikleri arasında yer alan kamera çözünürlüğü 5 MegaPiksel iken beyaz renk ile elimize ulaşan Asus tablet modelleri arasındaki ASUS MemoPad HD 7’nin 302 gram ağırlığında; ve 10.8 milimetre inceliğinde olduğunu da belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Peki ya ASUS MemoPad HD 7 fiyatı ile ilgili ne söyleyebiliriz?
Asus tablet modelleri arasında yer alan ASUS MemoPad HD 7 fiyatı 390 TL olarak belirtilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.