Asus Tablet İncelemesine Asus Transformer Pad Infinity’i Aldık

Bu yazımızda sizlere Asus tablet PC dünyasından bir Asus tablet incelemesi yazacağız. Asus Transformer Pad Infinity hakkında bilgi edinmek için yazımızı okumanız, ve Asus tablet PC Asus Transformer Pad Infinity’i tanımanızı öneriyoruz.

Asus Transformer Pad Infinity hakkında bilgi verirken, ilk olarak, 1920 x 1200 ekran çözünürlüğünden, ve 10.1 inç, IPS Plus ekranından söz etmemiz gerekmektedir. Asus tablet incelemesinde, 1.6 GHz Tegra 3 işlemci ile de karşı karşıya kalıyoruz.
Asus tablet PC, iki farklı seçenekle, 32 GB, ve 64 GB hafızaları ile satılmaktadır. Dilerseniz Asus Transformer Pad Infinity hafızasını MicroSD ile siz de genişletebilirsiniz. Asus Transformer Pad Infinity içerisinde aynı zamanda 1 GB RAM de bulunmaktadır.
Asus Transformer Pad Infinity içerisinde Android 4.0 yüklü olarak geliyor, ve Android 4.1’in de Asus tablet PC için gelmesi bekleniyor. Bununla birlikte, Asus Transformer Pad Infinity’de, 8 MegaPiksel kamerası ile video çekimi yapabiliyor, ve 2 MegaPiksel kamerası ile de görüntülü konuşma şansına sahip oluyorsunuz.
Asus tablet incelemesinde karşımıza çıkan 9.030 mAh batarya ile, Asus Transformer Pad Infinity, ortalama dokuz saatlik bir çalışma gücünü Asus tablet PC kullanıcılarına sunuyor. Asus tablet PC’de 3G olmadığını belirtmekle birlikte, Bluetooth desteği, ve Wi-Fi desteğinin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.