Asus Windows 8 tablet ASUS Vivo Tab RT Ve ASUS Vivo Tab RT Özellikleri

Asus Windows 8 tablet ailesinin yeni elemanlarını sizlerle tanıştırmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda sizlere, ASUS Vivo Tab RT hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Asus Windows 8tablet ailesinin ikinci elemanı olan ASUS Vivo Tab RT, kendisinden önceki ASUS Vivo Tab’a aslında oldukça fazla benziyor. İşte ASUS Vivo Tab RT; ve ASUS Vivo Tab RT özellikleri:

Asus Windows 8 tablet ailesinin elemanlarından olan ASUS Vivo Tab RT için belirteceğimiz ASUS Vivo Tab RT özellikleri arasında ilk olarak, kullanılan işlemcinin Tegra 3 olduğundan söz etmemiz gerekiyor. ASUS Vivo Tab RT özelliklerinden bir diğeri ise ASUS Vivo Tab RT RAM’i… ASUS Vivo Tab RT içerisinde 2 GB RAM bulunuyor.
ASUS Vivo Tab RT özellikleri arasında yer alan hafızanın SSD olduğunu belirtmekle birlikte, ASUS Vivo Tab RT özellikleri arasında yer alan dahili hafızanın da 32 GB ile sınırlandırıldığını belirtmemiz önemli bir detay elbette. ASUS Vivo Tab RT NFC desteklerken, arka yüzünde 8 MegaPiksel LED flash destekli, önünde ise 2 MegaPiksel çözünürlüğünde iki kameranın bulunduğundan söz etmemiz gerekiyor.
Asus Windows 8 tablet içerisinde bir de, dahil edilebilir tablet klavyesi bulunuyor. Bu klavyede bir adet bütünleşik pil mevcut iken, USB portu, ve touchpad’in bulunduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.