Asus Windows 8 Tablet ASUS Vivo Tab Ve ASUS Vivo Tab Özellikleri

Bu yazımızda sizlere ASUS Vivo Tab hakkında edindiğimiz bilgileri aktaracağız. ASUS Vivo Tab hakkında ilk olarak Asus Windows 8 tablet ailesinin yeni elemanı olduğunun belirtilmesi ile ilgili bilgiyi sizlere aktarmak istiyoruz. Bu bilginin sonrasında ise, dilerseniz ASUS Vivo Tab hakkında bilgilerimizi sizlerle paylaşmaya başlayalım:

Asus Eindows 8 tablet dünyasının yeni elemanı ASUS Vivo Tab, 11.6 inç’lik büyük ekranında, 1366 x 768 piksel ekran çözünürlüğünü kullanıcılarına sunmayı amaçlıyor. Asus Windows 8 tablet dünyasının yeni elemanı ASUS Vivo Tab, ekran üzerinde IPS dokunmatik kullanımını da, kullanıcıları için aktif hale getirmiş durumda.
ASUS Vivo Tab hakkında bilgi verirken belirtmemiz gereken diğer şeyler arasında, ASUS Vivo Tab özelliklerinden bir tanesi olan 2 GB RAM’i yer alıyor. İntel Atom İşlemci ile birlikte kullanılan ASUS Vivo Tab özelliklerinden bir diğeri ise, sahip olduğu 64 GB SSD hafızası. ASUS Vivo Tab özellikleri hakkında bilgi vermeye devam ederken, NFC desteğinin, Asus Windows 8 tablet içerisinde bulunduğunu, ve bunun yanında, iki de farklı kameraya sahip olduğunu belirtmemiz gerekiyor.
ASUS Vivo Tab özellikleri arasında yer alan, arka yüzündeki kameranın, LED flash, ve 8 MegaPiksel çözünürlüğünde olduğunu belirtmemiz gerekirken, ASUS Vivo Tab’ın ön yüzünde de 2 MegaPiksel’lik farklı bir kameranın bulunduğunu mutlaka belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.