Casper Nirvana 10 Özellikleri Ve Casper Nirvana 10 Fiyatı

Casper Nirvana 10Bu yazımızda sizlere Casper Nirvana 10 Tablet ile ilgili bilgiler sunacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Casper Nirvana 10 özelliklerinden söz edeceğimiz yazımız içerisinde Casper Nirvana 10 fiyatı ile ilgili de bilgi edineceğinizi belirtelim; ve Casper Nirvana 10’u tanımaya başlayalım:

Casper Nirvana 10 özellikleri arasında ilk olarak belirtmemiz gereken detay 10.1 inç olan ekranı. ARM Cortex A9 çift çekirdekli 1.6 GHz işlemcinin bulunduğu Casper Nirvana 10 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise Android 4.1 olan işletim sistemi.
Casper Nirvana 10 özellikleri arasında yer alan 10.1 inç büyüklüğündeki ekran 10.1 inç, ve 1280 x 800 piksel ekran çözünürlüğü sunuyor. On noktadan dokunmatik olan 10.1 inç ekranın kapasitif olduğunu da belirtmeyi unutmamamız gerekiyor.
Casper Nirvana 10 özelliklerinden söz ederken, Casper Nirvana 10 içerisinde bulunan grafik işlemcinin Mali 400 MP olduğunu belirtmeyi de unutmamamız gerekmektedir. 16 GB dahili hafıza ile gelen Casper Nirvana 10 özellikleri arasında 1 GB DDR3 RAM’den de söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir.
Casper Nirvana 10, sunmuş olduğu 16 GB dahili hafızada 1 GB’a uygulama kabul ediyor; diğer kısımlşara ise yüklenen uygulamalar taşınıyor. Bunun yanında, Casper Nirvana 10’un hafızası MicroSD kart ile arttırılabiliyor.
Casper Nirvana 10 özellikleri arasında, ana kamera 2 MegaPiksel; ön kamera da 2 MegaPiksel, ve görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamerada LED flaş özelliği de bulunuyor. 720 piksel video kayıtları Casper Nirvana 10 ile rahatlıkla yapılabiliyor. Casper Nirvana 10 üzerinde aynı zamanda, USB modem, klavye, fare… gibi detayların da kullanılabildiğini belirtmeyi unutmamamız gerekiyor.
Casper Nirvana 10 özelliklerinin yanında Casper Nirvana 10’un Wi-Fi, veya 3G seçenekli olarak elinize ulaşacağını da belirtmemiz gerekmektedir. Casper Nirvana 10 fiyatı Wi-Fi için daha uygun iken, 3G destekli Casper Nirvana 10 fiyatının 650 TL olduğunu belirtmeyi de unutmayalım…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.