Dell 7 İnç Tablet Modellerinden Dell Venue 7’yi Tanıyalım

Dell Venue 7Bu yazımızda sizlere Dell Venue 7 ile ilgili bilgiler vererek, Dell Venue 7 özelliklerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dell 7 inç tablet modelleri arasında yer alan Dell Venue 7 ile ilgili detaylı bilgiler, ve Dell Venue 7 özelliklerini, hemen gözden geçirmeye başlayalım:

Dell 7 inç tablet alternatifleri arasında yer alan Dell Venue 7 içerisinde MicroSIM kullanımı gerçekleştirilmektedir. 9.6 milimetre inceliğinde olan Dell Venue 7 özellikleri arasında yer alan ağırlık ise 234 gram olarak belirtilmektedir. 7 inç IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Dell Venue 7’nin ekran çözünürlüğü 1280 x 800 piksel olarak belirtilmektedir. 16 GB dahili hafızası bulunan Dell Venue 7 özellikleri arasında MicroSD kart kullanımına da olanak tanınmaktadır; ve bu sayede Dell Venue 7’nin hafızasının 32 GB daha arttırılabileceğini belirtmeliyiz. 2 GB RAM de Dell Venue 7 içerisinde yer almaktadır.
Dell 7 inç tablet modelleri arasında yer alan bağlantı seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz: Bluetooth 4.0, EDGE, GPRS, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, MicroUSB 2.0… 3.15 MegaPiksel dahili kamerası bulunan Dell Venue 7 özellikleri arasında, görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kameranın VGA olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Android 4.2.2 işletim sistemi ile gelen Dell Venue 7 içerisinde yer alan İntel Atom Z2560 chipsete çift çekirdekli 1.6 GHz işlemci eşlik etmektedir, ve siyah olarak gelecek olan Dell Venue 7 içerisinde bulunan pilin gücünün de Li-İon 4100 mAh olduğunu belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.