Dell 7 İnç Tablet Modellerinden Dell Venue 7’yi Tanıyalım

Dell Venue 7Bu yazımızda sizlere Dell Venue 7 ile ilgili bilgiler vererek, Dell Venue 7 özelliklerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dell 7 inç tablet modelleri arasında yer alan Dell Venue 7 ile ilgili detaylı bilgiler, ve Dell Venue 7 özelliklerini, hemen gözden geçirmeye başlayalım:

Dell 7 inç tablet alternatifleri arasında yer alan Dell Venue 7 içerisinde MicroSIM kullanımı gerçekleştirilmektedir. 9.6 milimetre inceliğinde olan Dell Venue 7 özellikleri arasında yer alan ağırlık ise 234 gram olarak belirtilmektedir. 7 inç IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Dell Venue 7’nin ekran çözünürlüğü 1280 x 800 piksel olarak belirtilmektedir. 16 GB dahili hafızası bulunan Dell Venue 7 özellikleri arasında MicroSD kart kullanımına da olanak tanınmaktadır; ve bu sayede Dell Venue 7’nin hafızasının 32 GB daha arttırılabileceğini belirtmeliyiz. 2 GB RAM de Dell Venue 7 içerisinde yer almaktadır.
Dell 7 inç tablet modelleri arasında yer alan bağlantı seçeneklerini şu şekilde sıralayabiliriz: Bluetooth 4.0, EDGE, GPRS, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, MicroUSB 2.0… 3.15 MegaPiksel dahili kamerası bulunan Dell Venue 7 özellikleri arasında, görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kameranın VGA olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Android 4.2.2 işletim sistemi ile gelen Dell Venue 7 içerisinde yer alan İntel Atom Z2560 chipsete çift çekirdekli 1.6 GHz işlemci eşlik etmektedir, ve siyah olarak gelecek olan Dell Venue 7 içerisinde bulunan pilin gücünün de Li-İon 4100 mAh olduğunu belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.