Dell 8 İnç Tablet Modeli Dell Venue 8

Dell Venue 8Bu yazımızda sizlere Dell 8 inç tablet modeli Dell Venue 8 ile ilgili bilgilerden söz etmeye çalışacağız, ve Dell Venue 8 özelliklerinden söz edeceğiz. Dell 8 inç tablet modeli Dell Venue 8 ile ilgili bilgi edinerek Dell Venue 8 özellikleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Dell 8 inç tablet modeli olan Dell Venue 8 MicroSIM ile çalışmaktadır. 9.8 milimetre inceliği bulunan Dell Venue 8 özellikleri arasında yer alan ağırlık 292gram olarak belirtilmektedir. IPS LCD ekranda 16M renk desteği sunan Dell Venue 8’in ekran çözünürlüğü 800 x 1280 piksel olarak belirtilmektedir. 16 GB, ve 32 GB dahili hafıza seçeneği sunan Dell Venue 8 içerisinde MicroSD kart desteği de bulunmaktadır; ve bu sayede Dell Venue 8’in hafızası 32 GB daha geliştirilebilir. Dell Venue 8 özellikleri arasında yer alan RAM ise 2 GB’tır.
EDGE, GPRS, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth 4.0, MicroUSB 2.0… gibi farklı bağlantı seçeneklerine sahip olan Dell Venue 8’in 5 MegaPiksel dahili kamerası bulunmaktadır. Görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamera ise 2 MegaPiksel olarak belirtilmektedir. Android 4.2.2 işletim sistemine sahip olan Dell Venue 8 özellikleri arasında İntel Atom Z2580 chipset ile birlikte çift çekirdekli 2 GHz işlemci yer almaktadır. Li-İon 4100 mAh gücünde pil ile gelen Dell Venue 8’in rengi siyahtır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.