Dell 8 İnç Tablet Modeli Dell Venue 8

Dell Venue 8Bu yazımızda sizlere Dell 8 inç tablet modeli Dell Venue 8 ile ilgili bilgilerden söz etmeye çalışacağız, ve Dell Venue 8 özelliklerinden söz edeceğiz. Dell 8 inç tablet modeli Dell Venue 8 ile ilgili bilgi edinerek Dell Venue 8 özellikleri hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Dell 8 inç tablet modeli olan Dell Venue 8 MicroSIM ile çalışmaktadır. 9.8 milimetre inceliği bulunan Dell Venue 8 özellikleri arasında yer alan ağırlık 292gram olarak belirtilmektedir. IPS LCD ekranda 16M renk desteği sunan Dell Venue 8’in ekran çözünürlüğü 800 x 1280 piksel olarak belirtilmektedir. 16 GB, ve 32 GB dahili hafıza seçeneği sunan Dell Venue 8 içerisinde MicroSD kart desteği de bulunmaktadır; ve bu sayede Dell Venue 8’in hafızası 32 GB daha geliştirilebilir. Dell Venue 8 özellikleri arasında yer alan RAM ise 2 GB’tır.
EDGE, GPRS, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth 4.0, MicroUSB 2.0… gibi farklı bağlantı seçeneklerine sahip olan Dell Venue 8’in 5 MegaPiksel dahili kamerası bulunmaktadır. Görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kamera ise 2 MegaPiksel olarak belirtilmektedir. Android 4.2.2 işletim sistemine sahip olan Dell Venue 8 özellikleri arasında İntel Atom Z2580 chipset ile birlikte çift çekirdekli 2 GHz işlemci yer almaktadır. Li-İon 4100 mAh gücünde pil ile gelen Dell Venue 8’in rengi siyahtır.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.