Dell Venue Tablet Ve Dell Venue Özellikleri

Dell Venue TabletBu yazımızda sizlere Dell Venue ile ilgili bilgiler vererek Dell Venue Tablet’i tanıtacağımızı; ve Dell Venue özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz hiç zaman kaybetmeden Dell Venue Tablet ile ilgili bilgilere, ve Dell Venue özelliklerine bakalım:

Dell Venue’nin 8 inç ekranı bulunacak; ve Dell Venue bu ekran ile 1280 x 800 piksel ekran çözünürlüğü sağlayacak. Dell Venue özellikleri arasında yer alacak olan işletim sistemi ise Windows 8.1 olarak belirlenmiş durumda. İntel Z3000 Atom işlemci kullanacak olan Dell Venue, IPS ekran ile bizlere sunulacak.
Dell Venue özellikleri arasında 3G; ve LTE desteğinin de bulunacak olmasının yanında, isteyenler Dell Venue Tableti harici klavye; ve stylus kalem ile birlikte de kullanabilecekler. Dell Venue’nin tanıtımının, ve tam olarak Dell Venue özelliklerinin 2 Ekim 2013’te New York’ta yapılacak olan etkinlikte aktarılacağını belirtelim.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Gönderin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.