Dell XPS 10 Türkiye’de Dell XPS 10 Tablet Özelllikleri Burada

Dell XPS 10 TabletBu yazımızda sizlere Dell XPS 10 Tablet ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dell XPS 10 hakkında bilgileri aktaracağız, çünkü Dell XPS 10 Tablet Türkiye girişi gerçekleşmiş bulunmaktadır. Dizüstü bilgisayar kullanmayı seviyor, ancak sürekli hareket halinde bulunmanız dolayısı ile bir dizüstü bilgisayar kullanımını gerçekleştirmekte zorlanıyorsanız, hiç zaman kaybetmeden size, kurtarıcınız niteliğini taşıyacak olan Dell XPS 10 Tablet ile ilgili bilgilerden söz etmeye başlayalım:

Dell XPS 10 Tablet özellikleri ile ilgili ilk olarak işlemciden söz edecek olursak, Qualcomm Snapdragon S4 işlemcinin 1.5 GHz kadar olduğunu belirterek bilgilerimizi aktarmaya başlayabiliriz.
Dell XPS 10 Tabletin inceliği 9.2 milimetredir. Yuva ile birlikte bu incelik artış gösterebilmektedir. Ağırlığı ise 635 gramdır, yuvası ile birlikte bu ağırlığın da Dell XPS 10’u daha ağır hale getirdiğini belirtmemiz gerekmektedir. 10.1 inç ekranı bulunan Dell XPS 10 Tablet özellikleri arasında yer alan HD görüntü kalitesi, ve ekran çözünürlüğünün 1366 x 768 piksel olması da belirtilmesi gereken diğer bir detaydır.
Dell XPS 10 Tablet özellikleri arasında 2 GB DDR2 RAM’den söz etmeyi de unutmamalıyız. Qualcomm Adreno 225 GPU Dell XPS 10 Tablet içerisine entegre edilmiş bulunmaktadır. Dell XPS 10 içerisinde bulunan pil ise dahilidir, ve kullanıcı tarafından değiştirilebilmesi, ya da yedek pil kullanımı gibi bir durum söz konusu değildir. Bu nedenle dahili pil olarak aktarılmaktadır. Lityum İyon pil iki hücreli olup 28 Wh gücü ile dikkat çekmektedir.
Dell XPS 10 Türkiye alımını gerçekleştirdiğinizde, Dell XPS 10 Tablet kutusu içerisinde bir hızlı şarj güç kablosu da bulabilirsiniz. Dell XPS 10 Tablet hafızası seçenekli olarak sunulmaktadır, 32GB; ve 64GB eMMC flash depolama yapılandırma seçeneklerinin Dell XPS 10 Tablet için bulunduğunu bilmelisiniz; ve bununla birlikte SDXC destekli uzatılabilir MicroSD kart kullanımı da Dell XPS 10 için gerçekleştirilebilmektedir.
Dell XPS 10’un mobil klavye yuvasının ayrılabilir olduğunu, bununla birlikte hareket ayarlı dokunmatik ekranın Dell XPS 10 Tablet üzerinde bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Mikrofon, hoparlör, Wi-Fi, Bluetooth, görüntülüğ konuşmaya izin veren 2 MegaPiksel ön kamera, 5 MegaPiksel ana kamera, Microsoft Windows RT işletim sistemi… gibi pek çok detayın da Dell XPS 10 Türkiye satışı ile alınacak olan Dell XPS 10 Tablet içerisinde bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.