Dell XPS 10 Ve Dell XPS 10 Özellikleri

Dell XPS 10Bu yazımızda sizlere, Dell tablet modelleri arasında yer alan Dell XPS 10 ile ilgili bilgilerden söz ederek Dell XPS 10 özelliklerini anlatacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Dell tablet modelleri arasında yer alan Dell XPS 10 ile ilgili bilgi edinerek Dell XPS 10 özelliklerini öğrenmek için, dilerseniz daha fazla zaman kaybetmeyelim:

Dell tablet modelleri arasında yer alan Dell XPS 10 Micro SIM ile çalışabilmektedir. İnceliği 9.2 milimetre olan Dell XPS 10’un ağırlığı ise 635 gram olarak belirtilmektedir. 10.1 inç TFT kapasitif dokunmatik ekrana sahip olan Dell XPS 10 özellikleri arasında 16M renkli ekran desteği ile birlikte 1366 x 768 piksel ekran çözünürlüğü de yer almaktadır.
32 GB; ve 64 GB dahili hafıza seçeneklerine sahip olan Dell XPS 10 özellikleri arasında, MicroSD kart sayesinde hafızayı 64 GB daha genişletme olanağı da bulunmaktadır. HSPA+; ya da LTE seçeneklerinden dilediğinizi tercih ederek kullanabileceğiniz Dell XPS 10 özellikleri arasında, Wi-Fi, Bluetooth 4.0, USB, MicroUSB 2.0 bağlantı seçeneklerinden de söz edilmektedir. 5 MegaPiksel autofocus özellikli dahili kamerası bulunan Dell XPS 10’un, görüntülü konuşma yapılmasını olanaklı hale getiren ön kamerasının çözünürlüğü ise 2 MegaPiksel olarak belirtilmektedir.
Dell tablet modelleri arasında yer alan Dell XPS 10 içerisinde kullanılan işletim sistemi Microsoft Windows RT iken, çift çekirdekli 1.5 GHz işlemci Dell XPS 10’u çalıştırmaktadır. Siyah renk ile elinize ulaşan Dell XPS 10 özellikleri arasında yer alan pilin türü Li-İon’dur.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.