En İyi Tablet Hangisi 2014? İşte En İyi Tablet PC İlk 10 Sıralaması

en iyi tablet hangisi 2014En iyi tablet hangisi; ve en iyi tablet hangisi 2014 sorularının yanıtları arasında yer alan, en iyi tablet PC ilk 10 sıralamasını bu yazımızda sizler için gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Siz de en iyi tablet PC’yi almak istiyor; ve en iyi tablet hangisi, ya da en iyi tablet hangisi 2014 sorularını soruyorsanız, işte sizler için ilk 10 sıralaması:

10_Kindle Fire HDX
8.9 inç ekrana sahip olan Kindle Fire HDX’in ekran çözünürlüğü 2560 x 1600 piksel. Kindle Fire HDX ile, müzik dinlemek, kitap okumak; ya da film izlemek oldukça keyifli…

9_Kindle Fire HDX 7
7 inç ekranda 1200 x 1920 piksel ekran çözünürlüğü sunan Kindle Fire HDX 7’yi 11 saat kullanmaya olanak tanıyan pil, cihaz içerisinde bulunuyor.

8_iPad Mini
Apple kalite; ve güvencesi ile gelen iPad Mini, en iyi tablet PC sıralamasında sekizinci sırada yer alıyor.

7_Surface Pro
Hem laptop; ve hem de tablet PC olarak kullanabileceğiniz Surface Pro, Windows 8 işletim sistemi ile geliyor; ve onun, belki de tek dezavantajı, biraz ağır olması nedeniyle taşınmasındaki güçlük.

6_Nexus 10
Yüksek çözünürlüklü Nexus 10, oldukça hızlı çalışan bir tablet; ve en iyi tablet hangisi 2014 diyenler için kendisine altıncı sırada yer buluyor.

5_LG G Pad 8.3
En iyi tablet hangisi diyenler için beşinci sırada yer alan LG G Pad 8.3, ilerleyen günlerde sırasını daha da yükseltebilir, içerisinde bulunan Qualcomm Snapdragon 600 işlemcinin kimilerine göre yetersiz olmasına karşın, kimilerine göre de bu işlemci daha az ısınıyor…

4_Sony Xperia Tablet Z
Su geçirmeme özelliğine sahip olan Sony Xperia Tablet Z, hafif olması, ve kaliteli görünümü ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor…

3_Nexus 7
Dört çekirdekli 1.5 GHz işlemcisi; ve iki farklı dahili hafıza seçeneği ile Nexus 7, uygun fiyatını da göz önüne alacak olursak, en iyi tablet PC ilk 10 sıralamasında, kendisine önemli bir yer ediniyor.

2_iPad Mini 2
Yüksek çözünürlük, A7 işlemci, ve iyi pil ömrü sayesinde iPad Mini 2, en iyi tablet hangisi sorusunun yanıtları arasında kendisine ikinci sırada yer buluyor.

1_iPad Air
A7 M7 işlemcisi ile En iyi tablet PC demekten başka söylenecek bir şey kalmıyor…

2 thoughts on “En İyi Tablet Hangisi 2014? İşte En İyi Tablet PC İlk 10 Sıralaması

  1. İpad Air’in en büyük rakibi ve piyasadaki en iyi tabletlerden birisi olan Samsung Galaxy Note 10.1 2014 Edition listede neden yok ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.